Активне мережеве обладнання


Активне мережеве обладнання - це набір інтелектуально-технічних засобів для передачі даних та обміну інформацією між усіма пристроями локальної мережі як усередині одного офісного будинку, так і між територіально розподіленими офісними завданнями корпоративної локальної мережі.

Активне мережеве обладнання забезпечує своєчасну та гарантовану доставку інформації від одного пристрою корпоративної локальної мережі до іншого пристрою. Для реалізації основних завдань активне мережеве обладнання містить різні протоколи передачі й маршрутизації пакетів, інтелектуальні алгоритми пошуку маршруту доставки та перевірки цілісності отриманих пакетів.

Основні елементи будь-якої мережевої IT-інфраструктури підприємства - це комутатори та маршрутизатори різного функціонального призначення.

Активне мережеве обладнання

Корпоративна локальна мережа підприємств може складатися з десятків і сотень комутаторів і маршрутизаторів з різними технічними характеристиками й функціональними можливостями, контролерів бездротових мереж і WiFi точок доступу. Чим більше обсяг оброблюваних даних, тим вищі вимоги пред'являються до продуктивності та пропускної здатності активного мережного обладнання.

Найбільш типові завдання для великих підприємств і компаній малого і середнього бізнесу - побудова локальних мереж всередині офісних будівель, консолідація розосереджених об'єктів компанії в єдину локальну мережу підприємства, побудова цілісних центрів комутації обчислювальних мереж і телефонії, поліпшення безпеки мереж та багато іншого.

В IT-інфраструктурах підприємств і компаній може застосовуватися активне мережеве обладнання різних виробників, що збільшує трудовитрати на пошук несправностей і помилок, на настройку і управління корпоративною локальною мережею. Для уніфікації процесів управління IT-інфраструктурою, на великих підприємствах визначається один або кілька виробників активного мережного обладнання, так званий «корпоративний стандарт».

Для побудови надійної і масштабованої мережевої IT-інфраструктури, необхідно кваліфіковано підходити до проєктування топології локальної мережі підприємства, враховувати вимоги до функціональності і продуктивності.

Чому варто зупинити свій вибір на InfoTel:

  • З 2004 р. займаємся впровадженням телекомунікаційних та інформаційних рішень.
  • Практикуємо системний підхід - робимо аналіз існуючої інфраструктури, проєктуємо, впроваджуємо і обслуговуємо системи.
  • Ліцензія на проведення монтажу інженерних мереж.
  • Партнер відомих світових виробників активного мережного обладнання, таких як Alcatel-Lucent Enterprise, Huawei, продуктова лінійка яких містить всі необхідні елементи для побудови і централізованого управління (Network Management System) корпоративною локальною мережею.

Фахівці нашої компанії можуть виконати не тільки проєктування і підібрати оптимальні за технічними характеристиками моделі активного мережного обладнання для кожного конкретного завдання і структурного елементу корпоративної локальної мережі, але й провести монтаж і пуско-наладку розробленого технічного рішення «під ключ».

У каталозі товарів можна ознайомиться з більшістю видів обладнання, яке ми використовуємо в нашій роботі. У каталозі вказані роздрібні ціни. Щоб отримати повну інформацію і проєктні знижки, слід звернутися в наш відділ продажів.

Перейти до каталогу

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.