Системи диспетчерського, голосового зв'язку та оповіщення


Система оперативно-диспетчерського зв'язку призначена для обладнання робочих місць чергових служб всіляких центрів управління різного призначення - від командних центрів управління аварійних і надзвичайних ситуацій, силових структур, чергових змін оперативних служб енергетики і транспорту, до робочих місць керівників великих підприємств.

Система забезпечує зручність користування всіма видами голосового зв'язку як по провідному каналу зв'язку, так і по радіоканалах, можливість посилання текстових повідомлень (SMS, Chat, Email і т.д.). Запис усіх дій (в тому числі й голосових) і документування, а також можливість організації конференц-зв'язку, оповіщення, зображення стану ліній і каналів зв'язку і т.д.

У деяких ситуаціях все можуть вирішити секунди, а система оперативно-диспетчерського зв'язку працює навіть тоді, коли не працюють мобільні оператори На деяких підприємствах від швидкості прийняття рішення залежить не тільки збереження матеріальних цінностей, а й життя людей. Для таких компаній система оперативно-диспетчерського зв'язку - це питання необхідності.

Компанія InfoTel з 2004 року займається впровадженням телекомунікаційних та інформаційних рішень. У нас є досвід інтеграції проєктів для Міністерства Оборони України, Coca-Cola, Arcelor Mittal, GSE, Інститут Серця і ін.

Для отримання повної консультації щодо впровадження систем оперативно-диспетчерського зв'язку для вашої компанії, зверніться до нас в офіс.

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.