Про компанію

InfoTel Group - системний інтегратор, що складається з групи компаній, які щодня живуть розвитком і впровадженням комплексних телекомунікаційних та інформаційних рішень на ринку України та країнах ближнього закордоння. Це шлях від перших інтеграцій для малого і середнього бізнесу і до запуску рішень для КБ «Південне» імені М.К. Янгеля, АТ «Грузинська Державна електросистема», AрселорМіттал Кривий Ріг, Укрсиббанк, Креді Агріколь Банк, Інститут Серця, Київський міський клінічний онкологічний центр, Міністерство Оборони України, МВС України, Національна Поліція України, Укргідроенерго і інших українських і міжнародних компаній.

InfoTel Group - це якість і робота на результат, пошук нових рішень, що дозволяють поліпшити бізнес-процеси та реалізувати новітні комунікаційні та інформаційні рішення. Фахівці компанії здатні чітко й швидко зрозуміти потреби та підібрати кілька оптимальних варіантів для реалізації конкретних завдань замовника в межах виділеного бюджету. Забезпечуємо комплексну реалізацію та технічну підтримку протягом усього терміну роботи системи, проєктуємо, створюємо та запускаємо всі необхідні замовнику системи. Ми володіємо для цього всіма необхідними ресурсами - виробничо-технічна база, консультанти, інженерно-технічний персонал.

InfoTel Group - системний інтегратор, що працює в чотирьох ключових IТ-напрямках:

За понад 15 років роботи накопичено досвід реалізації проєктів різних масштабів на обладнанні відомих світових виробників. Це сотні замовників і більше тисячі реалізованих проєктів для дрібного та великого бізнесу, промисловості, державного сектору, сфери освіти й охорони здоров'я. Все це стимулює, удосконалює, розвиває та надихає нас на пошук нових рішень і технологій.

Переваги:

У 2004 р. запуск нового напрямку - виробництво лінійних світлодіодних світильників і реалізація проєктів освітлення для бізнесу. У 2020 р. виробництво світильників відокремилося в окремий напрям і тепер розвивається як бренд Inled.

InfoTel Group - це широкопрофільний інтегратор, в лінійці якого є різні технологічні рішення для самих різних галузевих напрямків. Ми здатні вирішувати широкий спектр потреб замовників у рамках можливостей і компетенції фахівців нашої компанії.

Принципи

Кваліфікація
Инженери з міжнародною сертификацією
Досвід
Понад 15 років на ринку IT-технологій
Відповідальність
Завжди відповідаємо за якість інтеграції та строки

Місія компанії

Наша мета - бути сполучною ланкою між світовими інноваціями й бізнесом, підвищення ефективності роботи компанії шляхом впровадження останніх передових технологій.

Цінності компанії

Група компаній

Infotel Group — це широкопрофільний інтегратор, в лінійці якого є різні технологічні рішення для самих різних галузевих напрямків. Ми здатні вирішувати широкий спектр потреб замовників у рамках можливостей і компетенції фахівців нашої компанії.Infotel Ukraine — головний офіс компанії у Києві з командою кваліфікованих фахівців, які мають міжнародну сертифікацію і досвід впровадження IT-проєктів, як в Україні, так і у країнах ближнього закордоння. Є партнерами таких світових виробників, як Atos Unify, Alcatel-Lucent Enterprise, Gigaset, 2N, Jabra, Ribbon і ін. Це дозволяє нашим клієнтам отримувати останні інновації в повному обсязі й з гарантією якості.

У київському офісі розташований міжнародний навчальний центр, який проводить навчання технічних фахівців, як на базі навчальних класів у Києві, так і online. Можливі виїзні курси.

Inled — з 2014 р. компанія займається виробництвом лінійних світильників і проєктами світлодіодного освітлення «під ключ» для торгових, офісних, промислових і складських приміщень, освітлення для пішохідних переходів. Фахівці Inled готові виконати світлотехнічний розрахунок проєкту, підбір і виробництво лінійних світильників, доставку і монтаж на об'єкті.

Infotel Georgia — системний інтегратор, філія компанії в місті Тбілісі, Грузія, що дозволяє нашій компанії бути ближче до замовників і реалізовувати IT-проєкти у країнах Азії. Кваліфіковані фахівці забезпечують сервісну підтримку проєктів на всіх етапах реалізації. Офіс у Тбілісі при тісній взаємодії з головним офісом у Києві готовий реалізовувати IT-проєкти та проєкти світлодіодного освітлення для бізнесу.

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.