Кондиціонування та вентиляція

Компанія InfoTel пропонує широкий вибір надійних рішень в сфері кондиціонування повітря, побутової, промислової та комерційної вентиляції.

З огляду на погіршується стан навколишнього середовища, забезпечення чистого повітря в приміщенні є однією з найбільш важливих проблем. Крім того, якість повітря має велике значення в медицині (операційні і пологові бокси), при виробництві електроніки і в інших високотехнологічних виробництвах.

Системи кондиціонування повітря - постійне автоматична підтримка в закритих приміщеннях всіх або окремих параметрів повітря (температури, відносної вологості, чистоти, швидкості руху повітря) з метою забезпечення оптимальних метеорологічних умов, найбільш сприятливих і комфортних для самопочуття людей, ведення технологічного процесу, забезпечення схоронності цінностей.

Застосування кондиціонерів настільки сильно увійшло в наше життя, що ми не уявляємо свій домашній комфорт і затишок або робочий настрій без нього.

Кондиціонування та вентиляція

Установка і своєчасне обслуговування вентиляційної системи в промисловій та комерційній сфері є обов'язковою вимогою. Крім об'єктивної необхідності, існують і державні норми, яких слід дотримуватися. З огляду на все вищеописане, до вибору і організації вентиляційної системи на вашому підприємстві варто підійти уважно.

В наші дні набуло поширення проектування систем кондиціонування і вентиляції повітря на стадії розробки архітектурного проекту.

Ми допоможемо Вам розібратися в різноманітті систем кондиціонування і вентиляції, підібрати і спроектувати будь-які системи кондиціонування і вентиляції під конкретні завдання.

Ми пропонуємо і впроваджуємо інноваційні рішення в області кондиціонування повітря:

  • Промислові (прецизійні)
  • Напівпромислові
  • Побутові

             Кондиционирование и вентиляция     Кондиционирование и вентиляция           Кондиционирование и вентиляция

 

     Ми пропонуємо вентиляційне обладнання:

  • Осьові вентилятори
  • Вентилятори для круглих каналів
  • Вентилятори для прямокутних і квадратних каналів 
  • Відцентрові вентилятори 
  • Вентилятори дахові 
  • Вибухозахищені вентилятори
  • Вентилятори для агресивних середовищ

 вентиляційне обладнання виробника Systemair

 

З огляду на наявний досвід роботи з різним обладнанням, в своїх рішеннях ми базуємося на вентиляційному обладнанні виробника Systemair.

 

Додаткову інформацію та розрахунок вартості для Вашого підприємства Ви можете отримати, зателефонувавши до нас за тел. +38 (044) 490-20-30 або надіславши запит на е-mail: infotel@infotel.ua

Звертайтесь до нас:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 20 30
Факс: +380 (44) 520 2028

e-mail: infotel@infotel.ua

Відправити запит

 
Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.