Рішення та послуги

InfoTel - широкопрофільний системний інтегратор телекомунікаційних та інформаційних рішень. З 2004 р компанія InfoTel розробляє й пропонує комплексні IT-рішення для малого, середнього і великого бізнесу в Україні та країнах ближнього закордоння. Фахівці компанії допомагають підібрати індивідуальне рішення для кожного клієнта, яке відповідає сучасним тенденціям і передовим технологіям, а також поставленим перед бізнесом завданням і вимогам.

Правильно підібране IT-рішення забезпечує підвищення ефективності бізнесу, зниження операційних витрат і підвищення задоволеності клієнтів.

Впровадження комплексного IT-рішення для бізнесу «під ключ» від одного постачальника обладнання та послуг дозволяє Замовнику мати одну точку вирішення всіх виникаючих питань та одного відповідального за успішну реалізацію комплексного проєкту, знизити витрати компанії шляхом отримання спеціальних умов на купівлю обладнання та послуг в рамках комплексного проєкту.

Фахівці нашої компанії готові надати кваліфіковану консультацію щодо можливих варіантів реалізації однієї і тієї ж задачі, підготувати структурні схеми та опис пропонованих IT-рішень, підготувати необхідні розрахунки щодо вартості обладнання та робіт з впровадження, провести впровадження проєкту «під ключ», а після впровадження забезпечити гарантійне та післягарантійне обслуговування всього встановленого обладнання.

Наша компанія підбере індивідуальне, якісне й надійне комплексне IT-рішення саме для Вас!

Відправити запит

 

 

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.