Системи аудіоконферецзв'язку

системи аудіоконференцій

Аудіоконференція - перевірений спосіб взаємодії зі співробітниками

Аудіоконференцзв'язок - спадкоємець селекторних нарад, без яких свого часу не обходилося жодне солідне підприємство чи установа. Сьогодні аудіоконференції не менше необхідні для ефективного управління компаніями, взаємодії з партнерами та управління співробітниками. Конференц-зв'язок необхідний власникам малого та середнього бізнесу, керівникам підприємств й організацій, що мають у своєму підпорядкування велика кількість співробітників або клієнтів у регіонах.

Конференц-зв'язок- це оптимальний варіант проведення нарад, планерок або навчання персоналу без зайвих витрат і вкладень.

Аудіоконференція - простий спосіб ділового спілкування

Досягти результат в бізнесі можна лише злагоджено вирішуючи всі проблеми й оперативно реагуючи на виниклі ситуації. Домогтися ідеальної координації роботи усіх кадрів неможливо без нарад. Оперативне прийняття рішень неможливе без одночасного спілкування декількох зацікавлених в цьому рішенні осіб, без консультацій з фахівцями, які часто знаходяться віддалено один від одного. Ви відчуваєте труднощі у зв'язку з віддаленістю співробітників і неможливістю зібрати їх за одним столом? Конференц-зв'язок - вірний вихід з ситуації, що склалася. Ваша компанія може не мати необхідного обладнання для конференцій, але проводити їх з гарантованою якістю, завдяки конференц-зв'язку, що надається нами.
Вебінар пропонує вам скористатися великими можливостями конференції й оцінити переваги нашої конференц-системи. Для проведення наради за допомогою конференц-зв'язку вам не буде потрібно встановлювати додаткове обладнання. Пропонована нами конференц-система налаштовується без участі сторонніх фахівців просто і зрозуміло. Ви інтуїтивно зможете зрозуміти, що потрібно для організації наради за допомогою аудіоконференцзв'язку.

Як діє конференц-система?

В ході роботи конференц-система виходить на зв'язок з учасниками і запрошує їх на нараду. Конференц-зв'язок дозволяє зацікавленим учасникам самостійно реєструватися та брати участь у нараді або конференції. Крім того, ми пропонуємо аудіоконференцзв'язок, що дає можливість вам запросити до участі в розмові експертів, фахівців та інших необхідних осіб в будь-який момент по ходу наради або конференції. Від якості конференц-зв’язку багато в чому залежить успішність проведення аудіоспілкування. Обираючи правильні рішення, подумайте про організацію конференц-зв'язку, який дозволить проводити наради, семінари та конференції на високому рівні.

Навіщо вам потрібен конференц-зв'язок?
  • Ви завжди будете в курсі - аудіоконференція дозволить вам в будь-який момент на вашу вимогу зв'язатися з підрозділами або офісами й бути в курсі того, що відбувається
  • Ви завжди зможете координувати дії підлеглих - аудіоконференція дозволить вам керувати підлеглими віддалено, не залежно від їх місця знаходження.
  • Ви зможете приймати правильні рішення - аудіоконференція дозволить вам оперативно розв’язувати всі питання в режимі реального часу. Окрім цього, аудіоконференція - відмінний спосіб віддаленого й одночасного навчання персоналу. Вам не доведеться витрачати кошти на організацію й проведення навчальних курсів та інших корпоративних навчальних заходів. Маючи у своєму розпорядженні конференц-зв'язок, ви зможете провести навчальну аудіоконференцію із залученням грамотних фахівців та інструкторів, які проживають в будь-якій точці земної кулі.

Вендори

Системи аудіоконференційСистеми аудіоконференційСистеми аудіоконференційСистеми аудіоконференційСистеми аудіоконференційСистеми аудіоконференційАудіоконференції та системи ВКС

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію щодо продуктів і рішень для організації аудіоконференцій, зверніться до нас в офіс.

 

Відправити запит

 

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.