Poly

Компанія Poly з'явилася в результаті злиття Plantronics і Polycom

 Poly створює високотехнологічні й стильні пристрої аудіо- та відеозв'язкуКомпанія Poly з'явилася в результаті злиття Plantronics і Polycom. Poly створює високотехнологічні й стильні пристрої аудіо- та відеозв'язку, які забезпечують неймовірну чіткість зображення і звуку, де б вам не доводилося працювати. А програмне забезпечення, технології штучного інтелекту та аналітичні інструменти дозволять вам вийти далеко за межі простих можливостей підключення.

Головний офіс розташований в Сан-Хосе і Санта-Крус, штат Каліфорнія, та понад 6500 співробітників, які працюють в 75 офісах по всьому світу.

Poly є першопрохідцем у розв'язання питання, пов'язаного з організацією віддаленої роботи, і займається забезпеченням рівних можливостей для тих, хто присутній в приміщенні, і тих, хто працює віддалено. Будь-то офісне приміщення, віддалений центр або ваш домашній кабінет, Poly надасть вам все необхідне. Poly оснащує офісні приміщення і ваш персональний простір обладнанням, яке необхідне для забезпечення чудової якості зображення та звуку, навіть тоді, якщо ви знаходитесь у відкритому космосі.

90% компаній зі списку Fortune 500 використовують продукти Poly і послуги на суму, що забезпечує річний дохід в розмірі 2 млрд доларів.

Тому, якщо ваша компанія відкрита всьому новому, здатна виконати будь-яке поставлене перед собою завдання і не розглядає невдачу в якості можливого результату, компанія Poly готова запропонувати вам допомогу в організації вашого бізнесу.

Офіційний сайт: https://www.poly.com/

Сертифікат

Сертифікат Poly

Для отримання повної інформації щодо впровадження рішень і обладнання компанії Poly, зверніться до нас в офіс для консультації.

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.