Опис курсів Atos Unify

Учебный центр компании Atos UNIFY (ранее Siemens Enterprise Communications)

Описание курсов Atos UnifyНавчальний центр компанії Atos UNIFY (раніше Siemens Enterprise Communicationsпо відомчих системах зв’язку заснований у 2005 році та розміщений у м. Київ. У 2009 році сертифікований центральним інститутом компанії UNIFY у Мюнхені в якості локального навчального центру в галузі телефонних мереж та систем в Україні.

Київський локальний навчальний центр входить в склад мережі UNIFY Academy  і з 2007 року являється її офіційним партнером.

Інформацію про наш локальний навчальний центр Ви можете побачити на глобальному сайті UNIFY: https://academy.unify.com/

Навчальний центр UNIFY Academy  проводить різноманітну підготовку технічних спеціалістів. Менеджерів відділів проєктування та продажів, керівників відділів інформаційно-телекомунікаційних технологій в області відомчих систем зв’язку на базі комутаційного обладнання систем HiPath/OpenScape.

Програми навчання містять стандартні та спеціальні курси, що охоплюють найважливіші аспекти нових технологій передачі інформації, проєктування, монтажу, програмування та експлуатації систем.

Адаптовані до вимог замовників довготермінові та спеціальні програми підвищення рівня підготовки спеціалістів дозволяють випускникам курсів самостійно вирішувати широке коло задач в області створення і комплексного розвитку систем інформаційного забезпечення. Реалізувати оптимальні процедури технічного обслуговування та експлуатації малих, середніх та великих корпоративних мереж зв’язку.

Навчальний центр UNIFY Academy володіє найсучаснішою комутаційною технікою, яку компанія UNIFY пропонує на ринку України, а також обладнанням, що знаходиться тривалий час в експлуатації замовників.

Навчальні класи обладнані комп’ютерними мережами та сучасними мультимедійними засобами навчання.

Заняття проводять сертифіковані викладачі та провідні фахівці компанії з великим досвідом практичної та методичної роботи. Тісна взаємодія з центральним інститутом у Мюнхені дозволяє постійно оновлювати зміст курсів та навчальні матеріали у міру впровадження новітнього обладнання.

Тут ви можете переглянути список курсів, які проводяться у нашому Навчальному центрі.

Учбовий центр компанії UNIFY

 

Завантажити загальний каталог курсів Unify на 2021 рік

 

 

 

Опис курсів навчання по системах OpenScape Voice:

Опис курсів навчання по системах OpenScape Business:

Опис курсів навчання по системах OpenScape 4000:

Спеціальні курси:  

Навчальний центр здійсню інформаційну та консультаційну підтримку партнерів компанії UNIFY в Україні.

Київський навчальний центр підготовки спеціалістів являється єдиним офіційним партнером UNIFY Academy в Україні, що володіє правом видачі фірмових сертифікатів спеціалістів.

На всі питання відносно навчального центру на базі компанії InfoTel зможе дати відповідь Володимир Мельничук за тел.: +38 (044) 520 20 30

Замовити консультацію

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.