Локальні мережі та IT-інфраструктура

Локальні мережі та IT-інфраструктура - корпоративні рішення «під ключ»

Рішенням задачі по оперативному обміну інформацією між комп'ютерами, доступу до різних інформаційних ресурсів та мережі Інтернет є локальна мережа (LAN - Local Aria Network). Локальна мережа (LAN) може об'єднати в єдиний інформаційний простір комп'ютери, сервери, телефони, периферійні обладнання Не тільки в межах одного офісу, але і територіально віддалених офісів. Без комп'ютерної мережі можна обійтися. Тільки незручно обмінюватися файлами за допомогою дисків і флешок, шикуватися в чергу біля принтера, а доступ в інтернет реалізовувати через один комп'ютер.

Обмін даними між комп'ютерами на фізичному рівні може здійснюватися по спеціальному кабелю, телефонної лінії, волоконно-оптичному кабелю або по радіоканалу. Але так як всі комп'ютери обмінюються даними один з одним, то обов'язковими основними елементами локальної мережі є:

  • активне мережеве обладнання (комутатори, маршрутизатори і т.д.);
  • пасивне мережеве обладнання або СКС (кабелі, комутаційні панелі, шафи, стійки і т.д.); 
  • мережеві екрани для забезпечення безпеки і захисту інформації; 
  • серверне обладнання.

Вендори

Huawei Dell Alcatel-Enterprise

Фахівці нашої компанії можуть виконати не тільки проєктування і підібрати оптимальні за технічними характеристиками моделі обладнання для кожного конкретного завдання і структурного елементу корпоративної локальної мережі, але й провести монтаж і пуско-наладку розробленого технічного рішення «під ключ».

Чому варто зупинити свій вибір на InfoTel:

  • З 2004 р. займаємся впровадженням телекомунікаційних та інформаційних рішень.
  • Практикуємо системний підхід - робимо аналіз існуючої інфраструктури, проєктуємо, впроваджуємо і обслуговуємо системи.
  • Ліцензія на проведення монтажу інженерних мереж.
  • Партнер відомих світових виробників активного мережного обладнання, таких як Alcatel-Lucent Enterprise, Huawei, продуктова лінійка яких містить всі необхідні елементи для побудови і централізованого управління (Network Management System) корпоративною локальною мережею.

У каталозі товарів можна ознайомиться з більшістю видів обладнання, яке ми використовуємо в нашій роботі. У каталозі вказані роздрібні ціни. Щоб отримати повну інформацію і проєктні знижки, слід звернутися в наш відділ продажів.

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.