Безпровідні WiFi мережі

Бездротові мережі WIFIWLAN - це бездротова локальна мережа, в якій мобільний користувач підключається до локальної мережі (LAN) за допомогою безпроводового з’єднання.

Бездротові локальні мережі забезпечують високошвидкісну передачу даних в приміщеннях, таких як офісні будівлі або торгові центри. Мережі WLAN дозволяють користувачам переміщатися в обмеженому просторі, при цьому бути підключеними до мережі.

У деяких випадках технологія WLAN використовується для економії витрат і запобігання прокладки кабелю, в той час, як в інших випадках — це єдиний варіант забезпечення високошвидкісного доступу в Інтернет для користувачів. Хоч би яка була причина, бездротова мережа — це необхідна складова будь-якого офісу.

Однак, як і будь-яке інше технічне рішення, технологія WLAN має свої переваги і недоліки:

Переваги WLAN

 • Гнучкість розгортання: можна побудувати мережу, там де немає можливості або економічно невигідно прокладати кабелі. З технологією Wi-Fi легше організувати постійну або тимчасову установку мережі, а при її переміщенні, дає можливість швидко організовувати тимчасові мережі для гостей або на час проведення заходів.
 • Висока мобільність робочого місця: можна вільно переміщувати робочі місця співробітників на свій розсуд і виробничої необхідності в межах зони покриття Wi-Fi, тому що немає жорсткої прив'язки робочих місць до інформаційної розетки й немає обмежень, що накладаються довжиною проводів, мобільність персоналу, можливість завжди бути на зв'язку, дотримання принципу «anyone, anywhere, anytime».
 • Невеликі витрати на монтаж мережі: зовнішній вигляд вашого приміщення та його обробка не зазнають ніяких помітних видимих ​​змін при організації Wi-Fi - будівельно-монтажні роботи практично не потрібні й зведені до мінімуму, тому що тягнути дроти й розводити розетки не знадобиться
 • Легкість використання: WLAN проста у використанні і користувачам потрібно дуже мало нової інформації, щоб скористатися перевагами бездротових локальних мереж.

Недоліки WLAN

 • Якість послуг: Якість бездротової локальної мережі зазвичай нижче, ніж провідної. Основна причина цього – значно нижча пропускна здатність через обмеження радіопередачі, більш висока частота помилок через перешкоди та більш висока затримка через вбудовані технології виявлення й виправлення помилок.
 • Невеликий радіус дії: Радіус дії пристроїв Wi-Fi в офісних приміщеннях становить не більше 50 м і кожна перешкода збільшує загасання сигналу
 • Менша стійкість до злому: Незважаючи на розвиток технологій захисту мережі Wi-Fi і появі нових протоколів шифрування, бездротові мережі залишаються «слабким місцем» в будь-якій корпоративній IT-інфраструктурі й вимагають додаткових інструментів для свого захисту.

Для побудови надійної та масштабованої мережевої IT-інфраструктури, необхідно кваліфіковано підходити до проєктування топології локальної мережі підприємства, враховувати вимоги до функціональності й продуктивності.

Чому варто зупинити свій вибір на InfoTel:

 • З 2004 р. займаємося впровадженням телекомунікаційних та інформаційних рішень.
 • Практикуємо системний підхід — робимо аналіз чинної інфраструктури, проєктуємо, впроваджуємо й обслуговуємо системи.
 • Ліцензія на проведення монтажу інженерних мереж.
 • Партнер відомих світових виробників активного мережного обладнання, таких як Aruba, Alcatel-Lucent, Huawei, продуктова лінійка яких містить всі необхідні елементи для побудови та централізованого управління (Network Management System) корпоративною локальною мережею.

Вендори

Huawei     Alcatel-Lucent

Брошури

Оmnivista-2500-nms-datasheet

Digital-age-networking-for-education-brochure-en

Digital-age-networking-for-healthcare-brochure-en

Digital-age-networking-for-transportation-brochure-en

For-hospitality-brochure-en

Asset-tracking-for-healthcare-brochure-e

Digital-age-networking-for-hospitality-ua

Фахівці нашої компанії можуть виконати не тільки проєктування та підібрати оптимальні за технічними характеристиками моделі активного мережного обладнання для кожного конкретного завдання і структурного елементу корпоративної локальної мережі, але і провести монтаж і пуско-наладку розробленого технічного рішення «під ключ».

Перейти до каталогу

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.