Інформаційна безпека

Інформаційна безпека - це, в першу чергу, запобігання несанкціонованого доступу, використання, зміни, дослідження, запис або знищення інформації в будь-якому її вигляді (електронному або фізичному).

Сьогодні існує величезна кількість загроз і ще стільки ж заходів протидій, які можуть приймати будь-які форми та види. Але ви повинні розуміти, що завжди краще мати превентивний захист, який допоможе швидше впоратися загрозою, що надійшла. На відміну від того випадку, коли ваші, нічим не захищені дані піддаються атаці й вам необхідно терміново встановлювати захист і обирати міру протидії.

Ми рекомендуємо кожній компанії подумати про захист своїх даних заздалегідь, адже їх витік може привести до катастрофи, яка може похитнути вашу стійкість на ринку. Якщо до цього моменту ви не потурбувалися захистом своїх даних, то вам слід перевірити вашу систему на уразливості, джерела загроз, потенційний ступінь впливу і можливості управління ризиками, щоб убезпечити себе у майбутньому.

Пам'ятайте, що навіть, здавалося б, нічим не примітне посилання, відправлене ​​вам на вашу корпоративну мережу, може зберігати в собі загрозу у вигляді вірусу, який атакує вашу систему при її відкритті.

Фахівці компанії InfoTel готові надати допомогу в проведенні аудиту систем безпеки вашої компанії, виявити та усунути уразливості системи, запропонувати й інтегрувати комплексні рішення.

Компанія InfoTel з 2004 року займається проведенням аудиту і впровадженням комплексних рішень у сфері безпеки.

Якщо Вам цікаво отримати додаткову інформацію щодо рішень по впровадженню інформаційної безпеки, зверніться до нас за консультацією в офіс.

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.