Захист електронної пошти

Захист електронної пошти - організація процесів | InfoTel

Електронна пошта - один з найпопулярніших методів онлайн-листування, особливо для підприємств. Але велика частина шкідливого ПО, встановленого в скомпрометованих мережах, відбувається з вкладень електронної пошти. Без належних заходів безпеки електронна пошта може легко служити точкою входу для зловмисників.

Облікові записи корпоративної електронної пошти є основними цілями для кіберзлочинців, оскільки вона є ймовірним джерелом цінних бізнес-даних і даних про клієнтів. Впровадження передових методів захисту електронної пошти може допомогти вам знизити ризик кібератак з використанням електронної пошти, допомагаючи запобігти використанню зловмисниками електронної пошти як засобу доступу до ваших даних і систем.

Основні рекомендації з безпеки електронної пошти

Ці необхідні методи забезпечення безпеки електронної пошти для співробітників можуть допомогти вам захистити облікові записи електронної пошти вашої компанії від ризику кібератак, пов'язаних з електронною поштою, наприклад, підміна електронної пошти та шкідливі вкладення.

 Проводьте зі своїм персоналом заняття з підвищення кібергігієни

Захист електронної пошти - організація процесів | InfoTelПідвищення обізнаності про кібербезпеку, яка часто не береться до уваги, є важливим аспектом успішної стратегії кібербезпеки. Кожен співробітник, незалежно від стажу роботи, повинен пройти комплексне навчання з питань кібербезпеки. Незалежно від того, чи є ви підприємством, що працює на кількох континентах, або невеликим бізнесом, який тільки починає розвиватися, ваша компанія може бути метою кібератак. Поширена помилка, що малі підприємства захищені від кіберзлочинів - насправді малі підприємства часто стають жертвами кібератак просто тому, що у них менше шансів впровадити передові заходи безпеки, що робить їх легкою мішенню.

З огляду на постійну загрозу кіберзлочинності, переданої через електронну пошту, вашим співробітникам вкрай важливо мати чітке уявлення про те, як діють загрози, пов'язані з електронною поштою, і як їх можна уникнути. Співробітники повинні бути навчені тому, як реагувати, коли вони вважають, що отримали шкідливий або підозрілий електронний лист. Якщо отримано фішинг лист, співробітники можуть реагувати двома способами. Вони можуть або відкрити вкладення, яке заразить їх пристрій шкідливою програмою і потенційно викличе великомасштабне порушення, або атаку програми-здирника у вашій компанії - або вони можуть перемістити електронний лист в теку небажаної пошти і переслати його в ІТ-відділ, інформуючи їх про загрози, що передаються через електронну пошту. Після цього ІТ-відділ може відправити іншим співробітникам електронний лист або пам'ятку, що попереджає їх не відкривати електронні листи подібного роду.

Як показує цей приклад, всебічне підвищення обізнаності про кібербезпеку може мати значення. Однак, якщо працівник, який отримав шкідливий електронний лист, не знає, як відрізнити підозрілий електронний лист від безпечного, ризик стати жертвою кібератаки значно вище. Таким чином, заняття по кібергігієні має навчити співробітників визначати та відзначати підозрілі електронні листи. Навчання слід регулярно оновлювати, щоб відбивати тактику шахрайства, яка розвивається.

Ось ще кілька порад щодо підвищення обізнаності про кібербезпеку, яку повинні включати в навчальні заняття:

  • Підкресліть важливість поділу ділової та особистої електронної пошти
  • Відговорюйте співробітників перевіряти ділову електронну пошту зі своїх мобільних телефонів
  • Заохочуйте співробітників регулярно оновлювати паролі електронної пошти
  • Заохочуйте співробітників використовувати складні унікальні паролі

Забезпечте безпеку паролів

Захист електронної пошти - організація процесів | InfoTelПаролі - це наша основна лінія захисту від кіберзлочинів і несанкціонованого доступу до наших конфіденційних даних. Але вони настільки сильні, наскільки ми їх робимо. Є кілька способів забезпечити сильні й безпечні паролі. Ми рекомендуємо впровадити політику паролів, якої повинні дотримуватися співробітники, щоб переконатися, що вони розуміють, що робить надійний пароль, і випадково не створити уразливості у вашій мережі. У стандартну політику паролів слід включати наступне:

  • Регулярно скидайте паролі
  • Переконайтеся, що паролі унікальні та не використовуються повторно в декількох облікових записах.
  • Переконайтеся, що паролі не містять загальних фраз або особистої інформації (наприклад, дні народження, імена і т. д.)
  • Переконайтеся, що паролі складаються як мінімум з восьми символів і включають малі та великі літери, а також символи та цифри.
  • Не заохочуйте обмін паролями.
  • Використовуйте безпечне зберігання паролів (наприклад, в рішенні для управління паролями з розширеними методами шифрування)

Використання надійних паролів грає критично важливу роль у захисті ваших облікових записів електронної пошти та є важливим методом забезпечення безпеки електронної пошти. Впровадження політики паролів може допомогти вам забезпечити безпеку паролів.

Розробіть план кібербезпеки

Політика паролів повинна бути частиною ширшого плану кібербезпеки. Комплексний, добре розроблений план кібербезпеки може допомогти вашій компанії уникнути багатьох загроз і ризиків, прихованих в мережі. При його розробці переконайтеся, що ви враховуєте загрози, що передаються через електронну пошту. Ви повинні включити політики, керівні принципи, вимоги та рекомендації щодо того, як впровадити і використовувати всі технології, які використовує ваш бізнес, включаючи канали зв'язку через електронну пошту.

Складання плану кібербезпеки дуже важливе, тому, що навіть найуспішніші передові методи захисту корпоративної електронної пошти стануть застарілими, якщо ваша компанія буде вразлива для кібератак в інших областях.

Використовуйте антивірусне рішення

Багато корпоративних антивірусних рішень оснащені функціями фільтрації пошти та сканування файлів і вебсайтів. Ці функції можуть допомогти вашій компанії проактивно виявляти загрози, пов'язані з електронною поштою, знижуючи ймовірність злому ваших пристроїв і мереж. Ми рекомендуємо, якщо це можливо, налаштувати антивірусне програмне забезпечення для роботи з вашим поштовим сервером - це дозволить вашому антивірусному рішенню сканувати ділові електронні листи та фільтрувати шкідливі електронні листи, допомагаючи запобігти їх отриманню вашими співробітниками.

Впровадити рішення для захисту електронної пошти

Впровадити рішення для захисту електронної поштиКрім антивірусного програмного забезпечення, вам також слід розглянути можливість впровадження інших інструментів захисту електронної пошти, таких як захист від шкідливих програм і рішення для захисту пошти. Інструменти захисту електронної пошти корпоративного рівня можуть значно знизити ймовірність людської помилки, що веде до компрометації корпоративної електронної пошти, а також допомогти вам виявляти цільові атаки й захищатися від них.

Подібні інструменти пропонують всі постачальники рішень для інформаційної безпеки. Компанія InfoTel пропонує подібні рішення від таких виробників як Fortinet і Sophos.

Впроваджуючи передові методи захисту корпоративної електронної пошти для співробітників, перераховані вище, ви можете допомогти забезпечити захист своїх корпоративних облікових записів електронної пошти від загроз, що передаються через електронну пошту. Але жоден з методів захисту електронної пошти не допоможе, якщо буде працювати окремо - для досягнення надійного захисту ви повинні використовувати комплексний підхід для захисту електронної пошти, щоб зменшити потенційні уразливості та погрози.

Вендори

защита сети от кибератакзащита сети от кибератак

Якщо Вам цікаво отримати додаткову інформацію щодо впровадження рішень з інформаційної безпеки для вашої компанії, зверніться до нас за консультацією в офіс.

 

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.