Системи відеоконферецзв'язку

Рішення та обладнання для організації відеоконференцій

Відеоконференція - зустріч, методичне засідання, або розмова між людьми, що знаходяться в різних місцях і використовують відеотехнологію, як основний канал зв'язку. При цьому надається двосторонній звук та одно- або двостороннє відео.

Види відеоконференцій

Виділяють чотири основних види відеоконференцій:

  • точка-точка,
  • симетрична групова (багатоточкова),
  • селекторна нарада,
  • веб-конференція.

Відеодзвінок - це найпростіший вид відеоконференцій, що дозволяє двом учасникам бачити та чути один одного, а також обмінюватися різною інформацією, використовуючи спеціальні засоби.

Групова відеоконференція (симетрична) - це відеоконференція, що проходить одночасно між трьома й більше учасниками. В даному типі конференцій кожен учасник може бачити й чути всіх учасників, а також його можуть бачити й чути всі учасники. Такі конференції найчастіше забезпечуються засобами відеомагазину, що являє собою міст, що забезпечує зв'язок між кількома відеоджерелами, в якості яких можуть виступати термінали або шлюзи відеоконференцзв'язку. Сервера для відеоконференцій можуть бути як програмними, так і програмно-апаратними.

Селекторна нарада - це відеоконференція, що проходить одночасно з великою аудиторією учасників. В даному типі конференцій присутні 3 ролі: Ведучий, Доповідач і Промовець із залу. При цьому будь-який учасник бачить і чує тільки Ведучого, Доповідача і виступає, при цьому сам може бути Доповідачем або промовцем.

Вебінар - це відеоконференція, що використовується для організації живих зустрічей або презентацій через мережу Інтернет. Кожен учасник такої відеоконференції сидить за своїм персональним комп'ютером, підключений до інших учасників конференції за технологією клієнт-сервер через мережу інтернет. Як клієнт використовується додаток, заздалегідь закачаний на комп'ютер, або вебдодаток (наприклад Flash або Java). Вебінар у цьому випадку має таку особливість, коли відбувається мовлення у відеоконференції одного учасника (провідного) на всіх інших, з можливістю отримання зворотного зв'язку.

 Переваги спілкування шляхом використання відеоконференції:

  • з точки зору психології: в ході відеоконференції залучена більша кількість органів почуттів, ніж під час телефонного дзвінка (не тільки слухові, а й зорові, що дозволяє домогтися більш міцного розуміння між учасниками, ніж при звичайному телефонному спілкуванні);
  • з точки зору економії: можна добитися максимальної присутності всіх учасників відеоконференції, не відриваючи їх від робочих місць (і як результат - фінансова економія на організації транспортних витрат всіх учасників). Як показали дослідження, впровадження такої технології, як інтернет відеоконференція, здатне заощадити до 6 годин робочого часу в тиждень;
  • з точки зору зручності: відеоконференція - такий же простий у використанні інструмент, як і звичайний телефонний зв'язок.

Компанія InfoTel представляє рішення і продукти для організації відеоконференцій від багатьох світових виробників.

Вендори

рішення і продукти для організації відеоконференцій рішення і продукти для організації відеоконференцій рішення і продукти для організації відеоконференцій рішення і продукти для організації відеоконференцій рішення і продукти для організації відеоконференцій рішення і продукти для організації відеоконференцій системы аудиоконференцсвязи

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію щодо продуктів і рішень для організації відеоконференцій, зверніться до нас в офіс.

 

Відправити запит

 

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.