Milestone Systems

Milestone Systems

Компанія Milestone Systems — провідний постачальник програмного забезпечення для управління відео на відкритій платформі. Завдяки відкритій платформі це програмне забезпечення для управління відео інтегрується з найбільшою кількістю камер і найкращими у своєму класі рішеннями для бізнесу.

Данська компанія Milestone Systems входить до складу групи компаній Canon і є провідним світовим постачальником програмного забезпечення для управління відео на відкритій платформі.

Milestone Systems фокусується на розробці Video Management Software (VMS) для IP відеоспостереження та є засновником концепції «відкрита платформа» (open platform VMS), що дозволяє побудувати систему IP відеоспостереження та інтегровану систему безпеки будь-якого масштабу та складності, використовуючи IP камери, відеоаналітику, IP кодери, IP контролери, IoT пристрої, мережеве обладнання, сервери, мережеві реєстратори та системи зберігання даних різних виробників.

Поряд з ПЗ, продукція Milestone включає серію серверів Husky IVO для відеосистем з числом каналів від 20 до 250. Підтримка стандартів ONVIF/PSIA та інтеграції плагінів, протоколів та компонентів через MIP SDK дозволяють ПЗ Milestone взаємодіяти з іншими системами, а також працювати спільно з широким спектром IP-обладнання, що включає понад 10800 моделей, у тому числі мережевих камер безлічі популярних брендів. Функціональність та надійність безкоштовної та ліцензійної версії програмного забезпечення підтверджуються безліччю престижних нагород та кількістю клієнтських установок, що перевищує 500000.

Підтримка IP-камер та відеосерверів безлічі виробників

Всі продукти лінійок Milestone XProtect та Husky IVO підтримують тисячі моделей IP-камер, у тому числі і з відеоаналітикою, відеореєстраторами та відеосерверами марок Avigilon, AXIS, Bosch, GANZ, Pelco Motorola Solutions Company, WISENET, Smartec та понад 150 інших брендів. Програмне забезпечення та сервери Milestone повноцінно взаємодіє з ONVIF- та PSIA-сумісним IP-обладнанням, а в інсталяторі є опція Single Computer для автоматичної установки всіх компонентів сервера та додатків на один комп'ютер, виявлення камер у мережі та підключення їх до системи. ПЗ XProtect має безмежні можливості інтеграції. Бази ПЗ Milestone можуть отримувати дані від розрахункових терміналів, торгових автоматів, модулів відеоаналітики, систем управління доступом, освітлення, опалення, вентиляції та кондиціювання повітря, пожежної сигналізації та ін. Зокрема, продукція XProtect успішно інтегрована у платформу Bosch BIS, що забезпечує моніторинг та управління інженерно-технічними системами будівлі.

Можливість вибору оптимального рішення Milestone серії XProtect

Програмна платформа XProtect є потужним та зручним інструментом відеоспостереження, що забезпечує ефективне вирішення задач зменшення ризиків, захисту людей та майна, розслідування пригод, оптимізації трудової діяльності та ресурсів підприємства, скорочення витрат та ін. Пропозиції Milestone XProtect базуються на 5 основних продуктах, збалансованих для різних сегментів ринку: ПЗ XProtect Essential+, XProtect Express+, XProtect Professional+, XProtect Expert та XProtect Corporate. Широкий асортимент дозволяє вибрати ПЗ, що повністю відповідає потребам кожного замовника і володіє найкращим співвідношенням ціни та функціональності. Сервіс Milestone Care надає можливість отримувати технічну підтримку та оновлення програмного забезпечення в міру випуску релізів без додаткових витрат. Поряд з цим Care дозволяє вигідно нарощувати продуктивність системи шляхом переходу до більш потужної версії програми з частковим або повним заліком вартості раніше встановленого ПЗ. Модифікувати систему відеоспостереження та розширювати її функціонал можна за допомогою багатьох верифікованих додатків та сервісів, доступних через Milestone Marketplace.

Повнофункціональні компоненти, що не ліцензуються

Всі програмні пакети XProtect підтримують три фірмові інтерфейси доступу до відеоінформації. Програма Milestone XProtect Smart Client надає повний контроль над системою, в тому числі дозволяє налаштовувати IP-камери та алгоритми їх реагування на події тривоги. Зручний та інтуїтивно зрозумілий веб-інтерфейс Milestone XProtect Web Client забезпечує миттєвий доступ до даних відеоспостереження через комп'ютери або ноутбуки. Він має диспетчер тривог і дозволяє користувачеві переглядати деталізовані списки пригод і фрагменти відео, знятого за тривожним сигналом, а також керувати статусами та пріоритетами подій. Безкоштовна утиліта Milestone Mobile служить для перегляду відеопотоків з будь-якого куточка світу через смартфони та планшетні комп'ютери, а також для відтворення та експорту відеофайлів.

Безкоштовне «коробкове» рішення початкового рівня XProtect Essential+

Це програмне забезпечення Milestone на базі ядра Corporate для управління IP-системою відеоспостереження (VMS) наочно демонструє переваги відкритої платформи та оптимально підходить для приватних будинків, невеликих кафе та мінімаркетів. Повнофункціональна 8-канальна версія ПЗ XProtect Essential+ з необмеженим терміном використання доступна для безкоштовного звантаження на офіційному сайті Milestone Systems і містить усі необхідні інструменти для простого та зручного перегляду, запису, пошуку, відтворення та експорту відео. Дане ПЗ, як і інші продукти, розроблені Milestone, оптимізовано для роботи серед 64-бітної операційної системи MS Windows.

Бюджетне програмне забезпечення XProtect Express+ для управління відеосистемами малих об'єктів

Програмне забезпечення підтримує до 48 камер та 5 одночасних підключень, є доступним рішенням для управління відеосистемами підприємств, яким потрібний простий спосіб інтегрувати відеоконтроль у чинні бізнес-процеси. Програми сторонніх розробників (наприклад, системи аналітики та управління доступом) можуть інтегруватися безпосередньо у програмне забезпечення Milestone XProtect Express+. Уніфікований інтерфейс дозволяє швидко освоїти програму, а також спрощує процес керування та налаштування обладнання. Цей пакет оптимально підходить для торгових компаній завдяки підтримці додаткових функцій, розроблених Milestone спеціально для прив'язки даних про операції до відео з метою оптимізації роботи магазинів.

Розширена версія ПЗ – Milestone XProtect Professional+

Комплексне програмне забезпечення XProtect Professional+ підтримує безліч серверів і рекомендується для систем відеоспостереження на об'єктах середнього розміру (у музеях, лікарнях, університетах), у тому числі і в декількох будинках. Ця версія програмного забезпечення Milestone надає повний візуальний огляд відеосистеми за допомогою інтерактивних карт, що відображають розташування обладнання на контрольованій території. Сигнали тривоги також виводяться на графічний план для оперативного виявлення їхнього джерела, а функція Smart Search, реалізована в Milestone XProtect Professional+, допомагає швидко знаходити відеозаписи пригод та експортувати їх для використання як докази.

XProtect Expert – потужна платформа для великомасштабних проектів

Пакет Milestone XProtect Expert розроблений для централізованого адміністрування великих мультисерверних систем, у тому числі й територіально рознесених (на стадіонах, торгово-розважальних центрах тощо). Це програмне забезпечення включає сервер запису високої продуктивності, який дозволяє працювати з необмеженою кількістю камер на меншій кількості "заліза". Зручні функції гнучкого конфігурування правил, передбачені в ПЗ Milestone XProtect Expert, дають можливість налаштувати та автоматизувати логіку роботи системи безпеки замовника за графіком та подіями для підвищення охоронної ефективності відеоспостереження та скорочення кількості операцій, що виконуються операторами вручну. Разом з багатошаровими інтерактивними картами об'єкта та інтегрованим менеджером тривог, інтерфейс користувача цієї програми Milestone дає повне уявлення про ситуацію на об'єкті.

ПЗ XProtect Corporate для IP-систем відеоспостереження високої складності

Зручні та інтуїтивно-зрозумілі засоби адміністрування, управління та навігації високопродуктивної платформи Milestone XProtect Corporate будуть потрібні в особливо великих відеосистемах з великою кількістю серверів та об'єктів, оснащених тисячами IP-камер (мережі гіпермаркетів, міжнародні аеропорти, міські територіальні освіти та ін.), а вбудований модуль Smart Wall служить для створення відеостін із довільної кількості моніторів. Технологія Federated Architecture служить для управління незалежними системами Milestone XProtect Corporate та рекомендується для використання у проектах масштабу програми «Безпечне місто». Концепція Interconnect уможливлює об'єднання в рамках однієї системи будь-яких продуктів Milestone з метою економії ресурсів IP-системи відеоспостереження.

Апаратно-програмні рішення

Відеосервери Milestone серії Husky IVO є надійною платформою з встановленим програмним забезпеченням XProtect і можливістю використання будь-якої доступної ліцензії. Ця продуктова лінійка включає 6 моделей з різною продуктивністю, пропускною здатністю від 150 до 1800 Мбіт/с, підтримкою обслуговування від 20 до 250 каналів та ємністю сховища від 16 до 384 ТБ. Моделі IVO 150D та IVO 350T/350R підійдуть для таких невеликих об'єктів, як магазини, склади та АЗС. Відеосервери IVO 700R та IVO 1000R потрібні на об'єктах, що потребують постійного відеозапису та резервування (школи, лікарні, торгові та логістичні центри). Найбільш потужний апаратно-програмний комплекс IVO 1800R, що має максимальну пропускну здатність, призначений для особливо важливих об'єктів (міжнародні аеропорти, залізничні вокзали та муніципальні освіти).

Додаткові продукти Milestone

Опціональні програмні модулі XProtect легко інтегруються у VMS Milestone та забезпечують ефективне вирішення завдань відеоспостереження та бізнес-аналітики на об'єктах роздрібної торгівлі, транспорту, у сферах міського нагляду та ін. Аналітичний додаток XProtect Rapid REVIEW призначений для прискорення перегляду, пошуку та аналізу відеозаписів. XProtect Access дозволяє підключити систему контролю доступу безпосередньо до VMS. Модуль XProtect License Plate Recognition (LPR) забезпечує розпізнавання автомобільних номерних знаків різних країн, включаючи Росію. XProtect Transact отримує транзакційні дані з POS-терміналів, пристроїв для сканування штрих-кодів та інших систем і пов'язує їх з відповідним відео. Утиліта XProtect Retail дозволяє оптимізувати роботу роздрібних магазинів, а XProtect Screen Recorder забезпечує захоплення та запис зображень з екранів ПК з MS Windows та POS-терміналів.

Понад 500000 інсталяцій ПЗ Milestone XProtect у всьому світі

Брошури

Milestone XProtect VMS Brochure

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію щодо продуктів Milestone Systems, зверніться до нас в офіс.

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.