Система гучного зв'язку Axis

Система гучного зв'язку

Будь то екстрене сповіщення про евакуацію на вашому об'єкті, рекламну акцію, про яку ви хочете повідомити, або регулярні щоденні оголошення в магазині— наші системи гучного зв'язку дозволять вам чітко донести вашу інформацію до цільової аудиторії (мешканців, студентів, клієнтів чи співробітників).

Чіткі та виразні оголошення— щоразу

Системи гучномовного зв'язку Axis дозволяють одночасно використовувати живі або попередньо записані оголошення у повсякденних ділових операціях, а також у надзвичайних ситуаціях. Система гучного зв'язку від Axis, розроблена для забезпечення безпеки співробітників та підвищення операційної ефективності, забезпечує чіткий та ефективний зв'язок, коли це необхідно. Крім того, двосторонній аудіозв'язок дозволяє розмовляти з людьми, які знаходяться поруч із гучномовцем. Ця масштабована і гнучка система, що ідеально підходить як для дзвінків конкретній людині, так і для передачі голосових повідомлень у кілька зон. Система підключається до стандартної мережі, щоб надати вам усі переваги мережного звуку.

Забезпечте безпеку людей та підвищуйте ефективність своєї роботи за допомогою голосових повідомлень

Транслюйте відповідні повідомлення у потрібний час

Маючи виняткову продуктивність і надійність, наші гнучкі та прості у використанні системи гучного зв'язку пропонують можливості зручного управління контентом, зонування та планування. Ви можете планувати свій контент і створювати для нього розклад відтворення, а також легко змінювати їх у програмному забезпеченні. Ви також можете задавати пріоритети для контенту, щоб живі голосові повідомлення завжди відтворювалися першими. Це гарантує своєчасну передачу важливої ​​інформації, такої як оголошення про надзвичайні ситуації з метою підвищення безпеки. Крім того, системи гучного зв'язку можна використовувати із системами розкладу дзвінків, що ідеально підходить для шкіл та університетів.

Транслюйте свої повідомлення у відповідних для цього місцях

До кожного гучномовця в аудіосистемі можна звертатися індивідуально або згрупувати їх у більші зони. Працюючи з об'єктами з кількома гучномовцями можна розділити об'єкт різні зони і адресувати свої оголошення певної аудиторії. Наприклад, ви можете адресувати своє повідомлення всім на об'єкті або в зоні, або надіслати виклик конкретній людині. Ви можете легко змінити конфігурацію зони у програмному забезпеченні, щоб зони можна було переналаштувати в режимі реального часу з віддаленого комп'ютера без прив'язки до фізичних кабелів. Це також позбавляє необхідності виїжджати на об'єкт. Наші рішення гучного зв'язку пропонують економічний підхід до проектування систем, що дозволяє легко змінювати як зонування, так і розклад відтворення контенту, що ідеально підходить для внесення змін в останні хвилини, а також для залагодження непередбачених ситуацій у майбутньому.

Багатоцільове використання

Наші системи гучного зв'язку - починаючи зі шкіл і магазинів і закінчуючи готелями та громадськими будівлями - призначені для вирішення широкого кола завдань. Ви можете ефективно надсилати живі, заплановані або ініційовані системою повідомлення під час звичайних повсякденних операцій, у надзвичайних ситуаціях або для запобігання небажаним діям. Ці рішення легко інтегруються з іншими системами, такими як відеоспостереження, контроль доступу, VoIP та багато інших. Крім того, ту ж систему гучного зв'язку можна використовувати для відтворення фонової музики, що дозволяє створити необхідну атмосферу та підвищити задоволеність відвідувачів.

Система та звук, яким можна довіряти

Наші рішення для мережного аудіо підключаються до стандартних IP-мереж, і ними можна керувати централізовано. Це означає, що можна виконувати тестування, обслуговування та усунення несправностей з віддалених місць, заощаджуючи час і гроші. А наші IP-гучномовці підтримують попередньо налаштовану цифрову обробку аудіо для забезпечення оптимальної якості звуку в будь-якій обстановці. За допомогою вбудованого мікрофона можна виконувати віддалене тестування, що дозволяє заздалегідь перевіряти працездатність системи, аудіопристроїв та гучномовців без відвідувань об'єкта, які потенційно коштують, для проведення перевірки. Таким чином, незалежно від цілей використання системи - для надзвичайних ситуацій або регулярних повсякденних операцій - ви завжди можете бути впевнені, що ваша система буде повністю працездатна і готова до роботи, коли це необхідно.

Розглянемо лише кілька прикладів, у яких можна використовувати прямі звернення та попередньо записані повідомлення. Є ще багато сценаріїв застосування, в яких система гучного зв'язку допомагає убезпечити людей та підвищити ефективність роботи.

Системи гучномовного зв'язку Axis ідеально підходять для використання у надзвичайних ситуаціях, таких як екстремальні погодні умови чи стихійні лиха, допомагаючи рятувати життя. Їх можна використовувати для надсилання повідомлень у режимі реального часу або попередньо записаних повідомлень, щоб ви могли передавати попередження та надсилати людей у ​​безпечне місце, повідомляючи актуальну інформацію про евакуацію. Завдяки підтримці інтеграції з обладнанням сторонніх виробників систему гучного зв'язку також можна підключити, наприклад, до системи виявлення землетрусів або інших систем раннього попередження, щоб ви могли якнайшвидше поінформувати людей про такі ситуації.

Використовуючи заплановані, попередньо записані повідомлення в системі гучного зв'язку Axis, ви зможете досягти соціального дистанціювання на вашому об'єкті. Наприклад, ви можете передавати нагадування, пропонуючи людям дотримуватись обмежень соціального дистанціювання або регулярно мити руки. У роздрібній торгівлі це багатофункціональне рішення можна доповнити нашою технологією підрахунку відвідувачів, щоб відтворювати звукові повідомлення та попереджати покупців про те, що в приміщенні знаходиться практично максимально допустима кількість людей. Це допомагає забезпечити безпеку персоналу та клієнтів, підвищуючи їх комфорт та задоволеність.

Системи гучномовного зв'язку Axis пропонують простий та централізований спосіб для надсилання викликів та оповіщень, передачі рекомендацій та правил, допомагаючи забезпечити ефективну соціальну взаємодію на вашому об'єкті. Ви можете робити оголошення в режимі реального часу, за розкладом або подіями протягом дня в різних зонах. Також можна використовувати систему для відтворення фонової музики або новин для відвідувачів, наприклад інформації про рекламні акції. Використовуючи інструктивні та інформативні голосові повідомлення ви зможете забезпечити безперебійну роботу свого бізнесу.

Забезпечте безпеку своїх співробітників та відвідувачів за допомогою живих або попередньо записаних голосових повідомлень, щоб інформувати людей про потенційну небезпеку чи переповненість приміщення. Якщо в певній зоні зібралися великі юрби людей, або якщо в будівлі більше немає місця, можна повідомляти про це голосом, щоб забезпечити безпеку та комфорт людей. Системи гучномовного зв'язку також можна використовувати для передачі останніх інструкцій про дорожні пригоди, а також інших усних вказівок, які допомагають керувати дорожнім рухом.

Основні аргументи на користь мережного аудіо

1. Підключається до стандартної мережі

2. Справжній ІТ-пристрій з власним інтелектом

3. Заснована на відкритих стандартах для простої інтеграції

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію щодо продуктів Axis, зверніться до нас в офіс.

Брошура

Звукове сповіщення Axis

Отримати безкоштовну консультацію
Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.