NewVoice MobiCall

MobiCall предлагает централизованную платформу для управления

 

MOBICALLMobiCall пропонує централізовану платформу для управління (П.О.), яка дозволяє організаціям інтегрувати чинну інфраструктуру зв'язку (голос, текст і відео) з чинною / ми 3 - ми виробниками. Це забезпечить єдину платформу, яка дозволить виявляти й централізувати всі події та сигнали тривоги, забезпечуючи ефективну й заздалегідь певну відповідь на будь-які обставини. MobiCall дозволяє автоматизувати процеси, забезпечуючи найбільш ефективне реагування, дозволяє знизить ризики.

MobiCall предлагает централизованную платформу для управления

MobiCall може виявити будь-яку подію у відповідь на непередбачену аварію або в рамках повсякденного життя, незалежно від типу, марки або віку датчика (пристрою).

MobiCall відмінно підключається до всіх комунікаційних мереж і пристроїв, що забезпечує додаткову гнучку інтеграцію з більш широким спектром результатів без прив'язки до бренду.

Оцінка ризиків / Вірогідність ризиків

Пожежна сигналізація, загрози, нападу, вибух, загрози вибуху, хімічні аварії, самотні або самотні робочі, реанімаційна сигналізація, виробничі та / або ІТ-перебої, виклики швидкої медичної допомоги, відключення електроенергії і т.д.

Оценка рисков / Вероятности рисков

Огляд MobiCall / Інтеграція Систем

Огляд MobiCall / Інтеграція Систем

Застосування комплексу CallWay Contact Center дозволяє:

Залучайте людей за запитом в активну конференцію

Чому MobiCall для голосових конференцій?

Огляд MobiCall / Інтеграція Систем

Зараз MobiCall доступний в трьох варіантах. Всі версії за умовчанням містять у собі відповідні ліцензії для ескалації аварійних сигналів, розподілу аварійних сигналів в залежності від часу, фіксованого числа одержувачів аварійних сигналів, внутрішнього сторожового моніторингу, резервного копіювання даних і статистики. MobiCall пропонує довгостроковий план оновлення та міграції, тому придбані ліцензії завжди можна використовувати повторно. Це рішення гарантує комплексний захист інвестицій.

MOBIBBOX – універсальне рішення

MobiBBox - це інтелектуальне рішення «підключи і працюй»MobiBBox - це інтелектуальне рішення «під'єднай і працюй», яке встановлюється на компактний промисловий ПК із вбудованим вебсервером (пристроєм). Це рішення краще для стандартних вимог малих і середніх підприємств або для конфігурації локального сайту в складовій мережі.

MOBICALL - високопродуктивний додаток

MOBICALLMobiCall створює більш потужну платформу для великих і складних вимог з використанням серверного обладнання або віртуальних середовищ.

MOBICCLOUD - гнучке хмарне рішення

MOBICCLOUD - гнучке хмарне рішенняMobiCCloud - це професійне вебрішення, що забезпечує ефективне оповіщення, мобілізацію, евакуацію, поширення інформації та особистий захист.

Ринки застосування систем MobiCall

Ринки застосування систем MobiCall
 
БУДИНКИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Рішення Unified Event Communication, що надається MobiCall, допомагає впоратися з численними проблемами будинків престарілих та установами для людей похилого віку: тиск, що зростає, брак кваліфікованого медперсоналу, а також правила експлуатації і безпеки, що постійно зростають.

 

 

Ринки застосування систем MobiCall
 
КРОС-РИНКИ

MobiCall щодня впроваджує нові функції та інновації, часто на основі простих запитів наших клієнтів або партнерів. MobiCall працює на всіх ринках і, можливо, вже розробив універсальне рішення для підвищення цінності вашої організації.

 

 

Ринки застосування систем MobiCall
 
НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

Крім цифровізації процесів навчання і управління, що постійно зростають, для освітніх установ також виникають великі плани дій в надзвичайних ситуаціях і більш суворі правила техніки безпеки. Правильне й максимально швидке перенаправлення важливої ​​інформації, пропоноване MobiCall, є ключовим елементом для виконання цих вимог.

 

Ринки застосування систем MobiCall
ФІНАНСОВІ УСТАНОВИ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКИ ПОСЛУГ

Фінансовим установам і постачальникам послуг доводиться стикатися з безліччю проблем, від цифровізації бізнес-моделей і процесів, що зростають, до глобальної загрози фінансування тероризму. Правильне й швидке перенаправлення відповідної інформації, пропонованої MobiCall, є ключовим елементом для виконання таких вимог.

 

Ринки застосування систем MobiCall
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНІ СЛУЖБИ

Проблеми тероризму, нападів і непередбачуваних природних і людських катастроф вимагають довгострокових і добре скоординованих дій для їх успішного вирішення. Тому для компаній і установ важливо включати процедури виявлення й прогнозування потенційних ризиків, щоб уникнути значних збитків.

 

 

 

Ринки застосування систем MobiCall
 
ПОСТАЧАЛЬНИКИ ЕНЕРГІЇ ТА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Комунальні підприємства та постачальники енергії стикаються з цілою низкою проблем. Правильне й максимально швидке перенаправлення інформації - ключовий елемент, що дозволяє з ними впоратися. MobiCall дозволяє уникнути будь-якого роду перешкод, вихід зі строю обладнання, виробничих втрат і простоїв.

 

 

Ринки застосування систем MobiCall
 
ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я

MobiCall може управляти персоналом і координувати його дії таким чином, щоб поліпшити самопочуття пацієнтів в лікарнях, будинках для людей похилого віку та інших закладах охорони здоров'я.

 

 

Ринки застосування систем MobiCall
 
ГОСТИННІСТЬ

MobiCall може підвищити ефективність персоналу й реакцію організації на кожен запит клієнта, тим самим покращуючи обслуговування клієнтів, потенційно позитивно впливаючи на лояльність клієнтів.

 

Ринки застосування систем MobiCall
 
ПРОМИСЛОВІСТЬ

MobiCall може поліпшити управління і контроль всієї виробничої діяльності й процесів на різних етапах виробництва, маршрутизації, зберігання, управління людьми та активами.

 

 

Ринки застосування систем MobiCall
 
ГРОМАДСЬКІ УСТАНОВИ

MobiCall може підвищити гнучкість, ефективність і дієвість інформаційних і комунікаційних систем у всіх офісних середовищах, щоб краще управляти і, отже, краще захищати людей і активи.

 

 

Ринки застосування систем MobiCall
 
ТРАНСПОРТ

Якщо в останні роки заходи безпеки в аеропортах і на вокзалах значно покращилися, останні новини показують, що деякі уразливості все ще зберігаються. Ось чому безпека громадського транспорту є ключовим фактором. 

 

Завантажити опис

NV Flyer MobiCall Generic

MobiBBox

Якщо Вам цікаво отримати повну інформацію про можливості MobiCall, зверніться до нас в офіс для консультації.

Отримати безкоштовну консультацію

Проекти реалізовані на базі даного рішення

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.