Системи мовного та аварійного сповіщення компанії Bosch

Речевое и аварийное оповещение Bosch

Системи мовного та аварійного сповіщення компанії Bosch

Bosch

Компанія Bosch більш ніж 90 років займається розробкою у сфері рішень для мовного та аварійного сповіщення. Завдяки накопиченому досвіду Bosch розробляє системи, що забезпечують найвищу якість відтворення мови та музики, та продовжує роботу над безперервним покращенням своїх систем на основі провідних технологій цієї галузі.

Основну увагу приділяє кінцевим користувачам, створюючи інтуїтивно зрозумілі інтерфейси, які полегшують роботу з продуктами компанії.

 

Чому вибирають Bosch?

Області застосування

У поєднанні з нашими неперевершеними компетенціями та досвідом це дає нам унікальну можливість реалізовувати проекти будь-якого масштабу. Переваги високоякісних продуктів партнерства Bosch однаково доступні як для масштабних, так і для середніх та дрібних проектів.

Аварийное оповещение

Порятунок життя за рахунок забезпечення безпеки

У системах Bosch є чіткі вказівки та інструкції для екстрених ситуацій, які можуть допомогти зберегти життя. Дослідження підтверджують, що на відміну від традиційних сигналів, сирени голосові інструкції при евакуації скорочують час, необхідний, щоб залишити будівлю, що дозволяє врятувати більше життів.

Унікальне становище у галузі

В якості лідера галузі компанія Bosch встановлює та підтримує найвищі стандарти доступності систем та інновацій. Це дозволяє їм задовольнити та перевершити потреби клієнтів з гарантією надійності систем та вбудованим відмовостійким резервуванням. Передові технології мають вбудовані функції сумісності, що забезпечують гарантовану спільну роботу та разом із тим збереження повного захисту від підслуховування та злому.

Повна готовність до майбутнього

Компанія Bosch щороку вкладає значну частину свого обороту у глобальну розробку продукції та дослідження. Інновації компанії у сфері мовного та аварійного сповіщення допомогли побудувати шлях розвитку ринку подібних систем. PRAESIDEO стала першою у світі мережевою цифровою системою мовного та аварійного оповіщення. Сьогодні Bosch продовжує впроваджувати інновації, старанно працюючи над тим, щоб бути на крок попереду тенденцій, які компанія знаходить під час проведення досліджень. Ринкова аналітика показує, що клієнтам необхідні рішення, що дозволяють швидко впроваджувати зміни у підході до використання будівлі, миттєво додаючи нові області або вносячи зміни до існуючих.

Клієнти віддають перевагу рішенням, які дозволяють використовувати існуючу інфраструктуру та підтримують віддалену діагностику та обслуговування, що призводить до зниження витрат. У зв'язку з поточною потребою в інтеграції всіх систем управління будівлею спостерігається чітка тенденція переходу на системи на основі IP та програмно-керовані пристрої, які дозволяють створювати більш перспективні рішення.

Наша нова система мовного аварійного оповіщення відповідає цим тенденціям і не тільки. Повністю заснована на IP-мережі система PRAESENSA використовує потужність мультимедійної мережевої архітектури OMNEO. На основі відкритих стандартів для забезпечення високого ступеня сумісності, архітектура OMNEO передає високоякісні аудіо дані управління по стандартних IP-мережах.

Революційне портфоліо систем мовного та аварійного сповіщення Bosch пропонує рішення для задоволення всіх вимог замовників та особливостей будь-яких об'єктів.

PRAESENSA

Системы речевого и аварийного оповещения компании Bosch

Ідеально підходить для середніх та великих областей застосування (з декількома об'єктами), де потрібна максимальна гнучкість та масштабованість

Система PRAESENSA використовує концепцію інтелектуальної потужності з вбудованими функціями резервування та ідеально підходить як для централізованих, так і для децентралізованих топологій. Інтерфейс користувача надзвичайно простий у використанні, інтуїтивно зрозумілий і доступний. Використання системою цифрового аудіо сигналу забезпечує покращену продуктивність, прискорює встановлення та спрощує розміщення обладнання

PRAESIDEO

системы речевого и аварийного оповещения

Ідеально підходить для середніх та великих областей застосування, де потрібна гнучкість та масштабованість

PRAESIDEO стала першою у світі повністю цифровою мережевою системою мовного та аварійного оповіщення. Унікальна оптоволоконна мережа системи забезпечує повну свободу при виборі конструкції, чистий звук без перешкод та високий рівень резервування. Система є повністю програмованою та сумісною з іншими системами безпеки.

PAVIRO

система аварийного оповещения PAVIRO

Ідеально підходить для середніх та великих областей застосування (з декількома об'єктами), де потрібна гнучкість та професійна якість звуку

Від окремої системи до мережевого IP-рішення, PAVIRO підтримує децентралізоване розгортання та додаткові загальносистемні аудіо канали. Завдяки багатому набору функцій система PAVIRO не тільки підходить для застосування на широкому спектрі об'єктів, але й характеризується найкращою у своєму класі енергоефективністю, простотою установки та зручністю налаштування. Інтелектуальна конструкція викликної станції дозволяє проводити евакуацію ефективніше.

PLENA VAS

Системы речевого и аварийного оповещения компании Bosch

Ідеальне рішення для більшості об'єктів малого та середнього масштабу.

Система мовного та аварійного оповіщення PLENA є просте у використанні рішення для передачі оголошень та аварійних сигналів. Вона створена за принципом автономної системи "plug-and-play" та ідеально підходить для невеликих об'єктів. Система може бути доповнена спеціально сконструйованою пожежною панеллю.

Брошюры

Стельові гучномовці преміум-класу LC20

Система мовного та аварійного оповіщення PRAESENSA

Рішення для комерційного звуку високої якості

Провідні в галузі системи мовного та аварійного оповіщення

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію щодо продуктів Bosch, зверніться до нас в офіс.

Отримати безкоштовну консультацію
Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.