Atos Unify OpenScape Alarm Response

Atos Unify OpenScape Alarm Response

Atos Unify OpenScape Alarm Response - Автоматизуйте та оптимізуйте критично важливі процеси  (OScAR Eco / OScAR-Pro V4)

Atos Unify OpenScape Alarm Response Знання проблеми означає, що ви можете вирішити її до того, як вона перетвориться в проблему - сучасні компанії повинні випереджати проблеми, будь то просте оповіщення або повномасштабне управління інцидентами. Оптимізуйте й автоматизуйте свої процеси, зробивши свій бізнес і персонал більш активними з продуктами OScAR Eco / OScAR-Pro.

OScAR - розробляє та виробляє рішення для різних завдань, що стосуються управління сигналізацією, інформацією й зв'язком. Ми інтегруємо, автоматизуємо, спрощуємо та захищаємо як критично важливі, так і повсякденні комунікаційні процеси в різних галузях. 25 років тому компанія заклала основу сьогоднішньої технології серверів аварійної сигналізації за допомогою основного продукту, добре відомого сервера аварійної сигналізації й зв'язку DAKS. Продукція розробляється в Німеччині з дотриманням безкомпромісних стандартів якості й проводиться на власному виробництві.

У портфелі компанії Atos Unify дві системи (платформи) OScAR Eco / OScAR-Pro.

 

Atos Unify OpenScape Alarm Response

Atos Unify OpenScape Alarm Response Economy OScAR-Eco V4 – важливий, коли у Вас на рахунку кожна секунда. Сервер сигналізації OScAR-Eco V4R1 надзвичайно універсальний у своєму застосуванні, будь то у лікарні або будинках похилого віку, у промисловому секторі або державному управлінні, а також у багатьох інших сферах.

Потужний сервер системи аварійних оповіщень (САО). Вимоги, що пред'являються сьогодні до систем сигналізації та аварійних ситуацій, дуже різноманітні, як з точки зору інтерфейсів, так і призначених для користувача пристроїв. Щоб задовольнити цю потребу, Unify пропонує дві різні версії OScAR-Eco V4R1.

OScAR-Eco 100

OScAR-Eco 100 - невеликий, але потужний тривожний сервер для простих тривожних завдань. Це настільне рішення, яке пропонує в першу чергу:

OScAR-Eco 200

OScAR-Eco 200 - це сервер сигналізації 19 дюймів / 1U для встановлення в стійку й пропонує в першу чергу:

 

Atos Unify OpenScape Alarm Response

Atos Unify OpenScape Alarm Response OScAR-Pro V4 - Це одна система - безліч рішень. OScAR-Pro пропонує широкий спектр функцій, які спрощують й оптимізують бізнес-процеси й процедури оповіщення в поєднанні з викликами екстренної  допомоги та інцидентами безпеки, і це підвищує ефективність в кризовій ситуації зі взаємодією з комунікаційними платформами.

Atos Unify OpenScape Alarm Response

OScAR-Pro пропонує універсальні функції оповіщення, зв'язку та безпеки для широкого спектра різних цільових груп, наприклад, для:

OScAR-Pro надійно вирішує найрізноманітніші завдання за допомогою своїх програм:

Система може бути оснащена всіма або тільки частиною цих додатків, індивідуально та в міру необхідності, і додатково також з різними додатковими функціями для оптимального розв'язання складних завдань.

Atos Unify OpenScape Alarm Response

Завантажити опис

OScar Eco

OScAR-Pro

 

Якщо Вам цікаво отримати повну інформацію про можливості Atos Unify OpenScape Alarm Response, зверніться до нас в офіс для консультації.

 

Отримати безкоштовну консультацію
Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.