Радіотелефони DECT

Що таке Радіотелефон DECT?

DECT розшифровується як Digital Enhanced Cordless Technology. Простіше кажучи телефон може підключатися до своєї бази бездротової мережі. Це означає, що ви можете ходити та говорити або дзвонити та приймати дзвінки з іншої кімнати. Часи, коли вам доводилося тягати з собою весь телефон по дому, на щастя, давно минули!

На відміну від дротових телефонів, телефони DECT не підключаються безпосередньо до стаціонарного телефону. Натомість для їх роботи потрібен окремий базовий блок. Якщо у вас тільки одна трубка, це досить просто — база і зарядний пристрій зазвичай об'єднані в один пристрій. Будь-які додаткові телефони зазвичай постачаються з власною підставкою для заряджання.

Які плюси та мінуси радіотелефонів DECT?

Головна перевага телефонів DECT у тому, що вони неймовірно зручні. Ви більше не обмежені дзвінками лише в одній кімнаті. Натомість ви можете отримати дальність дії до 50 метрів і більше у приміщенні та до 300 метрів і більше на вулиці. Крім того, завдяки можливості підключення додаткових телефонів, телефон завжди буде під рукою. Кожна база може підтримувати до шести трубок, тому ви можете розставити їх по всій оселі для додаткової зручності. Це також робить їх ідеальними для офісів – більше не потрібно переносити телефон зі столу на стіл!

Телефони DECT також дозволяють підключати гарнітуру для здійснення та отримання дзвінків. Вони відмінно підходять для тих, хто проводить багато часу на роботі, розмовляючи по телефону, тому що позбавляють вас необхідності тримати трубку біля вуха годинами. Деякі телефони DECT сумісні лише з певними гарнітурами DECT, але багато інших телефонів сумісні з Bluetooth для додаткової зручності.

Існує також безліч додаткових опцій, які можливі тільки з телефонами DECT.

Від розширеного ідентифікатора абонента і блокування викликів, що заважають, до кришталево чистого гучномовця моделей Gigaset — з телефонами DECT відкривається цілий новий світ!

Єдиним реальним недоліком телефонів DECT є той факт, що для їхньої роботи потрібне постійне живлення. Найчастіше це не буде проблемою. Однак у разі вимкнення електроенергії ви не зможете користуватися бездротовим телефоном.

Як вибрати радіотелефон DECT?

Обов'язково ознайомтеся з технічними характеристиками кожної моделі, щоб дізнатися, що вона може запропонувати.

Одним із найважливіших показників будь-якого радіотелефону є максимальний радіус дії в межах прямої видимості. Більшість побутових моделей розраховані працювати в межах 50 м у приміщенні і можуть охоплювати територію до 300 м на відкритому просторі (хоча існують і зразки з радіусом дії 1,5 км). Чим більша загальна площа вашого будинку, тим вищими повинні бути ці параметри.

Також ви можете звернутись до нас, ми допоможемо вам підібрати потрібну модель.

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.