Unify OpenScape Web Collaboration

Web Collaboration - Расширьте возможности своего бизнеса благодаря совместной работе

Web Collaboration - розширте можливості свого бізнесу завдяки спільній роботі

Вашому бізнесу потрібне рішення, яке дозволяє вашим командам працювати віддалено? Чи хочете найняти нового співробітника, не турбуючись, де він живе? Упевнені, що об'єднувати людей може бути дорого і за грошима, і за часом?

Web Collaboration від Atos Unify перетворює ці та інші можливості на реальність.

Atos Unify OpenScape Web Collaboration — це рішення, яке не займає місця і на реалізацію якого знадобляться секунди. Одним клацанням миші інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє перемикати медіа, екрани та навіть модераторів. Сеанси можна запускати з Microsoft Outlook, Google Apps та IBM Lotus Notes або клієнта Atos Unify OpenScape, що також інтегрується з порталом Liferay. А оскільки все це в одному рішенні без плати за використання, ви можете відмовитись від дорогої плати за послуги конференц-зв'язку.

У режимі реального часу практично з будь-якого пристрою колеги, партнери та клієнти можуть збиратися разом для обміну ідеями та інформацією.

Потрібно уточнити запит клієнта чи вирішити проблему з віддаленим працівником? Atos Unify OpenScape Web Collaboration пропонує миттєву відповідь.

Крім того, надавши доступ та керування комп'ютером віддаленого користувача, ви також можете пропонувати підтримку співробітникам та клієнтам по всьому світу.

У цьому полягає гнучкість

Instant Meeting

Загальний доступ до робочого столу, додатків та файлів, інтерактивна дошка, голос, відео, миттєвий чат. Немає межі можливостей спільної роботи модуля Instant Meeting. У режимі реального часу, практично з будь-якого пристрою, колеги, партнери та клієнти можуть збиратися разом, щоб обмінюватися ідеями та інформацією у будь-який момент та будь-якому місці.

Глобальна підтримка за допомогою Secure Advisor

Підключаючись із будь-якого місця для вирішення ІТ-запитів або доступу до тисяч автоматичних пристроїв для рутинного оновлення, обслуговування та адміністрування, модуль Secure Advisor виводить вас за межі спільної роботи. Це миттєва підтримка та віддалене обслуговування клієнтів. Web Collaboration – це найпростіший спосіб надання віддаленої технічної підтримки як внутрішньої аудиторії, так і зовнішнім клієнтам.

Ключові можливості веб-співробітництва OpenScape

Можливість роботи з кількома екранами

Переключення між кількома екранами та спільне використання виконується легко. Ви самі вирішуєте, чи ви хочете побачити один або всі з них.

Мультимедійні можливості

Ви можете легко перемикатися з одного носія (чат, Інтернет, аудіо та відео) на інший одним клацанням миші.

Розстиковка

Ви можете відкріпити окремі вкладки від настільного клієнта OpenScape Web Collaboration і розмістити їх на робочому столі, де вони не заважатимуть сеансу.

Автоматичне розпізнавання мови

Автоматично розпізнає мову вашої операційної системи.

Залишити коментар

Введення нових вказівників миші (ліве та праве клацання миші) дозволяє учасникам веб-зустрічі залишати та візуалізувати повідомлення або коментарі. Це відмінний спосіб проведення презентацій, навіть якщо у учасників немає вихідної програми на їх комп'ютерах. Модератори можуть також передати керування учаснику.

Запуск нарад з будь-якої програми:

Спільний обмін даними та створення документів

Це відмінний спосіб проведення презентацій, навіть якщо учасники не мають вихідної програми на їх комп'ютерах. Ви також можете передати керування учаснику, що дозволить цьому учаснику писати безпосередньо у вашому документі або додатку.

Дозволяє учасникам проводити мозковий штурм та обмінюватися ідеями в інтерактивному режимі, додаючи анотації, друкуючи або малюючи на дошці або поверх презентації або загальної програми, яку переглядають всі. Це відмінний інструмент для короткого та чіткого спілкування, необхідного для навчання, мозкового штурму, семінарів або коли вам потрібно швидше дійти згоди.

Учасники можуть обмінюватися файлами під час сеансу, завантажуючи їх із вікна Fileboard.

Тут Fileboard зберігає документи, які використовуються під час сеансу. Після завершення сеансу ці файли автоматично видаляються для більшої безпеки.

Зазвичай використовується для надання віддаленої підтримки, що дозволяє одному учаснику взяти на себе керування робочим столом іншого учасника, і цей учасник може бачити, що робиться на його комп'ютері. Передати керування іншому учаснику сеансу можна одним клацанням миші. Це також корисно, щоб дозволити іншим ділитися своїми оновленнями або ідеями.

Учасники можуть надсилати URL-адресу через вікно чату, яким активні учасники можуть безпосередньо клацнути зі свого локального ПК.

Підсеанси можуть бути сформовані під час сеансу, що дозволяє невеликим групам людей працювати окремо над підтемою, залишаючись при цьому пов'язаними з основним сеансом. Пізніше підгрупа може знову приєднатися до основного сеансу, щоби поділитися своїми результатами.

Сеанси веб-конференцій можна записувати та зберігати на локальному диску для подальшого перегляду. Це популярна функція під час проведення сеансів навчання або збереження інформації, яку необхідно заповнити у майбутньому сеансі.

Крім того, ви можете спільно записувати аудіо-, відео- та веб-потоки спільної роботи з вашого настільного клієнта в стандартний формат аудіо/відео, доступний через Atos Unify OpenScape Media Server.

Взаємодія у реальному часі

 

Радник з безпеки

Пропонуючи миттєву внутрішню або клієнтську ІТ-підтримку для вашого бізнесу, наш модуль Secure Advisor розширює можливості OpenScape Web Collaboration до ІТ-служби підтримки. Завдяки онлайн-підтримці та інструментам віддаленого керування для адміністрування, обслуговування та спільного використання робочого столу на віддалених комп'ютерах/серверах, Secure Advisor є чудовим інструментом для прискорення вирішення проблем та покращення обслуговування клієнтів.

Унікальні функції, такі як синхронізація папок та зіставлення портів, а також ряд інших можливостей підтримки доступні через Інтернет.  

ІТ-спеціалісти або співробітники служби підтримки можуть віддалено отримати доступ до комп'ютера будь-якого співробітника, навіть без перегляду, для встановлення програмного забезпечення, виправлення помилки, оновлення диска або навчання їх застосунку.

Рішення дозволяє декільком технічним спеціалістам одночасно працювати над сеансом та дозволяє легко передавати сеанс іншому технічному спеціалісту без переривання роботи.

Крім того, OpenScape Web Collaboration можна легко інтегрувати з існуючим додатком служби підтримки, щоб ще більше підвищити продуктивність вашого ІТ-персоналу.

Двостороння автентифікація

Покращена безпека, що забезпечує двосторонню автентифікацію із SMS-затвердженням для підключення до віддаленої підтримки. Цю опцію можна увімкнути у розділі «Керування користувачами» для кожного користувача.

ІТ-спеціалісти або співробітники служби підтримки можуть віддалено отримати доступ до комп'ютера будь-якого співробітника, щоб встановити програмне забезпечення, виправити помилку, оновити диск або навчити їх використовувати програму.

Портал клієнтів

Відкрийте для себе світ настроюваних параметрів, що відповідають найспецифічнішим потребам вашого бізнесу та користувачів.

Ключові можливості клієнтського порталу включають:

Цінність співпраці корпоративного рівня

Що робить OpenScape Web Collaboration корпоративним рівнем?

Ми визначили чотири ключові атрибути, які є обов'язковими для рішень корпоративного рівня.

Безпечний

OpenScape Web Collaboration забезпечує високий рівень безпеки завдяки використанню служби Secure Connect, необхідної для важливих або конфіденційних нарад. Сеанси спільної роботи захищені паролем, можливість переглянути весь список учасників, виключити анонімних учасників та заблокувати сеанс. Усі сеанси шифруються 256-бітним AES і не можуть бути розшифровані на сервері, а сеанси є тимчасовими, не залишають залишкових даних та не роблять жодних записів у реєстрі.

Крім того, ви можете обмежити або вказати, які розташування хмарних серверів використовуються для підключення (в усьому світі, Європі або тільки в Німеччині). Додавання додаткового рівня безпеки.

Надійний

OpenScape Web Collaboration включає резервування серверів, а також відсутність простоїв при розширенні рішення для забезпечення масштабованості або резервування.

Він включає функцію автоматичного повторного підключення клієнта при втраті з'єднання з сервером і забезпечує керовану користувачем динамічну оптимізацію потокового відео для оптимізації якості відео для контролю споживання пропускної здатності мережі.

Всебічний

OpenScape Web Collaboration пропонує всі необхідні функції веб-конференцій та доступний у вигляді локального або розміщеного рішення.

Хто може отримати вигоду з OpenScape Web Collaboration?

Будь-яка компанія, яка бажає скоротити витрати та підвищити продуктивність та співпрацю, є кандидатом, тому що OpenScape Web Collaboration:

Чому веб-співпраця OpenScape має сенс?

Це швидко

OpenScape Web Collaboration швидко встановлюється. Розгортання сервера займає менше години, а завантаження одного файлу для модераторів займає всього кілька секунд. Учасникам не потрібне налаштування або встановлення клієнта.

Це легко

OpenScape Web Collaboration має простий у використанні та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача. Він дозволяє легко переходити з одного носія на інший одним клацанням миші та забезпечує швидкий доступ до будь-яких його функцій. Користувачі можуть запланувати голосову веб-конференцію за один крок, а сеанси можна запускати з клієнта OpenScape Web Collaboration, клієнта OpenScape UC або клієнта Microsoft або HCL для спільної роботи.

Це доступно

OpenScape Web Collaboration надає розширені функції веб-конференцій за доступною ціною як локальне, так і хостингове рішення. Витрати розгортання клієнтської установки мінімальні, рішення можна встановити з мінімальними ІТ-ресурсами і вимагає спеціальних ІТ-навичок.

Він також підтримує віртуалізацію VMware, що дозволяє встановлювати його разом з іншими програмами Atos Unify OpenScape на одному сервері, що знижує витрати на обладнання, встановлення та керування.

Відкрито

OpenScape Web Collaboration підтримує галузеві стандарти, такі як SIP, H.264 і може бути інтегрований практично з будь-яким додатком через відкритий інтерфейс XML-RPC та професійні сервіси. Крім того, він включає модулі інтеграції Click-to-Conference для клієнтів групової роботи Microsoft і HCL. Це означає, що користувачі можуть планувати та запускати сеанси веб-конференцій з клієнта на свій вибір, що спрощує роботу користувача та підвищує її цінність.

Користувачі можуть планувати голосову та веб-конференцію за один крок, а сеанси можна запускати з клієнта OpenScape Web Collaboration, клієнта OpenScape UC або клієнта Microsoft або HCL для спільної роботи.

Atos є світовим лідером у галузі цифрової трансформації зі 110 000 співробітників та річним доходом у 12 мільярдів євро. Група номер один у Європі в галузі кібербезпеки, хмарних та високопродуктивних обчислень надає спеціалізовані комплексні рішення для всіх галузей у 73 країнах. Будучи піонером у галузі послуг та продуктів без вуглецю, Atos прагне забезпечити безпечні та цифрові технології для своїх клієнтів.

Брошури

Atos Unify OpenScape Web Collaboration UK.pdf

Отримати консультацію щодо продуктів та рішень компанії Atos можна у компанії InfoTel – партнер Atos Unify в Україні, системний інтегратор телекомунікаційних та інформаційних рішень з 2004 р.

 

Отримати безкоштовну консультацію
Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.