IP-DECT

Рішення мікростільникового радіозв'язку, що масштабуються, на основі технології IP-DECT

Стандарт бездротового зв'язку DECT (Digital Enhanced Corless Telecommunications), що працює на частотах 1880-1900 МГц, дозволяє створювати рішення мікростільникового радіозв'язку для забезпечення високої мобільності та постійної доступності абонентів як всередині офісів, виробничих будівель, так і на території підприємств. Дана технологія гарантує першокласну якість мови, широку зону покриття, високу щільність користувачів та захист від підслуховування.

Масштабувані рішення DECT для підприємств можна побудувати на основі двох технологій:

  1. TDM-DECT;
  2. IP-DECT.

IP-DECT – це рішення радіозв'язку DECT поверх IP для програмних чи конвергентних платформ. Замовник має можливість користуватися популярними DECT-трубками на будь-яких SIP-платформах зв'язку. На відміну від традиційного рішення TDM-DECT, у рішенні IP-DECT базові станції підключаються до локальної мережі LAN.

Технологія IP-DECT складається з:

  • IP інфраструктури підприємства.
  • DECT-контролера, у ролі якого може бути одна з базових станцій.
  • Базові станції IP-DECT. Базові станції утворюють бездротову стільникову мережу та обслуговують телефонні трубки. Мультистільникова технологія дозволяє абонентам під час розмови вільно переміщатися з телефонною трубкою між бездротовими мережами. Програмне забезпечення базової станції включає повний функціонал технологій DECT та IP зв'язку. Налаштування та локальне адміністрування програмного забезпечення для кожної окремої базової станції не потрібне. Натомість базові станції керуються централізовано за допомогою централізованого ПЗ, наприклад OpenScape Cordless IP або DECT Manager. Оптимальне розміщення базових станцій покриття площі будівлі чи території об'єкта визначається з допомогою технічного виміру — радіоаналізу.
  • Носимі радіотелефони. Вони забезпечують відмінну якість цифрової передачі мови, високу захищеність від прослуховування, великий радіус дії (до 50 метрів усередині приміщень і до 300 метрів поза приміщеннями). Можна використовувати різні типи “рідних” пропріеритарних телефонів DECT, а також телефони DECT на основі стандарту GAP (Generic Access Profile) – стандарт для використання телефонів різних виробників.

Нижче представлена ​​схема побудови рішення IP-DECT:

Рішення IP-DECT ми можемо запропонувати побудувати на таких системах зв'язку:

Atos Unify OpenScape Business

Atos Unify OpenScape 4000

Atos Unify OpenScape Voice

Gigaset PRO

Alcatel-Lucent OmniPCX Office

Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise

Додаткова інформація:

*DECT (англ. digital enhanced cordless telecommunication) — технологія бездротового зв'язку на частотах 1880—1900 МГц з модуляцією GMSK (BT = 0,5), використовується в сучасних радіотелефонах. Стандарт DECT не тільки набув найширшого поширення в Європі, але і є найбільш популярним стандартом безпроводового телефону в світі завдяки простоті розгортання DECT-мереж, широкому спектру користувацьких послуг і високій якості зв'язку

*TDM (англ. Time Division Multiplexing) — Тимчасове мультиплексування, технологія аналогового або цифрового мультиплексування, в якому кілька сигналів або бітових потоків передаються одночасно як підканали в одному комунікаційному каналі.

*IP (англ. Internet Protocol , досл. «міжмережевий протокол») — маршрутизований протокол мережевого рівня стека TCP/IP. Саме IP став тим протоколом, який об'єднав окремі комп'ютерні мережі у всесвітню мережу Інтернет. Невід'ємною частиною протоколу є адресація мережі

Брошури

OpenScapeCordless IPV2_RUS.pdf

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.