Infotel знову підтверджує свій статус Atos Unify Training Partner

Infotel, провідний постачальник рішень у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій, знову підтверджує свій статус як Atos Unify Training Partner. З 2007 року компанія є офіційним учасником мережі UNIFY Academy, входячи до неї як один з найавторитетніших центрів навчання не лише в Україні, але й за її межами.

Наш навчальний центр продовжує свою успішну діяльність як офіційний партнер міжнародної компанії Unify Academy, надаючи якісне професійне навчання з телекомунікаційних технологій та обладнання. Завдяки постійному оновленню програм навчання, ми не лише зберігаємо лідерство на ринку, а й розширюємо коло своїх партнерів та Замовників як в Україні, так і за її межами.

Інформацію про наш локальний навчальний центр Ви можете побачити на глобальному сайті UNIFY: https://academy.unify.com/

Навчальний центр володіє найсучаснішою комутаційною технікою, яку компанія UNIFY пропонує на ринку України, а також обладнанням, що знаходиться тривалий час в експлуатації Замовників.

Заняття проводять сертифіковані викладачі та провідні фахівці компанії з великим досвідом практичної та методичної роботи. Тісна взаємодія з центральним інститутом у Мюнхені дозволяє постійно оновлювати зміст курсів та навчальні матеріали у міру впровадження новітнього обладнання.

Довготермінові та спеціалізовані курси дозволяють нашим випускникам самостійно вирішувати різноманітні завдання в області створення та розвитку інформаційних систем. Ми надаємо практичні навички, необхідні для оптимальної експлуатації та обслуговування корпоративних мереж зв’язку будь-якої складності.

навчальний центр UNIFYОдним із ключових аспектів успіху нашого навчального центру є використання передового обладнання UNIFY, що підтримується компанією протягом тривалого часу. Наші студенти мають можливість працювати з найсучаснішими комутаційними технологіями та експериментувати з обладнанням, яке вже використовується нашими Клієнтами.

Навчальні заходи проводяться як в онлайн, так і офлайн форматі. Пандемія не стала перешкодою для розвитку нашої діяльності, а навпаки, ми розширили свої можливості, забезпечивши доступ до навчання з будь-якої точки світу. Онлайн семінари створюють можливість для "живої" взаємодії між слухачами та інструкторами, а також для віддаленого доступу до навчального обладнання.

З метою постійного підвищення кваліфікації та професіоналізму, запрошуємо Вас взяти участь у навчанні на семінарах, що пропонуються Академією професійного навчання (APT) компанії Unify у Києві, за участю досвідченого тренера Мельничука Володимира, керівника освітнього центру компанії InfoTel, кандидата технічних наук.

Отримати більше інформації про навчальний центр можна на сайті - https://infotel.ua/kontakti-nts

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.