Jabra PanaCast 50 Video Bar: Революційна система для віртуальних зустрічей

Jabra PanaCast 50 Video Bar: Революційна система для віртуальних зустрічей

Jabra, світовий лідер в галузі професійного аудіо, представляє новий продукт - систему видеобарів Jabra PanaCast 50. Ця унікальна система розроблена, щоб забезпечити ідеальні умови для віртуальних конференцій, зробивши кожну зустріч інклюзивною та легкою у використанні.

Jabra PanaCast 50 Video Bar:

Ідеальна система для інтелектуальних переговорних кімнат

Jabra PanaCast 50 Video Bar - це універсальна система "все в одному" для відеоконференцій, яка поєднує в собі відеокамеру PanaCast 50, світовий лідер в професійному аудіо, та унікальний кут огляду 180° у Panoramic-4K. Завдяки вбудованому Android процесору, вона готова до використання без ноутбука, що робить процес розгортання швидким та беззавдано простим.

Вражаючий звук:

Новаторські технології для звуку від світових лідерів

Система PanaCast 50 Video Bar вражає чудовим звуком, завдяки восьми професійним мікрофонам, точному розпізнаванню голосу та автоматичному усуненню залишкового відлуння та статичного шуму. Із чотирма потужними динаміками в безвібраційній стереосистемі, ця система наповнить кімнату HD звуком преміум-класу, роблячи зустрічі кришталево чистими.

Ідеальне відео:

180° кут огляду для ідеальної присутності

Три 13-мегапіксельні камери забезпечують покриття кожної частини кімнати, але інтелектуальна технологія поєднання відео в реальному часі гарантує, що ніхто не буде відсутнім або спотвореним на екрані. Комбінація цих функцій дарує вам ефект присутності з кутом огляду 180° у форматі Panoramic-4K високої чіткості.

Інтелектуальний фокус:

Автоматичне налаштування для максимальної участі

З використанням високопотужних процесорів Edge-AI, система інтелектуально визначає, хто говорить, і налаштовує зображення, щоб зосередитися на активних спікерах. Ця функція забезпечує враження від зустрічей, які ставлять найважливіший зміст у центр, уникаючи втрати жодної деталі.

Безпека та аналітика використання кімнати:

Миттєва відповідь на правила безпеки

Система PanaCast 50 Video Bar забезпечує безпеку соціальної дистанції під час конференцій, автоматично підраховуючи учасників і надсилаючи сповіщення, якщо правила порушуються. З унікальним кутом огляду на 180°, вона надає дані про кількість людей у реальному часі, даючи змогу аналізувати історію попередніх зустрічей.

Прогресивна системна архітектура:

Дев'ять потужних процесорів для реального часу

Унікальна системна архітектура PanaCast 50 базується на дев'яти потужних процесорах Edge, які інтегрують аудіо, відео та дані в режимі реального часу. Ця передова архітектура підтримує всі інтелектуальні функції системи, забезпечуючи повністю оновлену конференцію.

Легка установка:

Трохи кріплення і готово

З трьома варіантами кріплення - настінним, настільним і кріпленням для екрана (VESA) - PanaCast 50 Video Bar легко встановити в будь-якій кімнаті. Просто виберіть опцію, яка вам підходить, і насолоджуйтеся вдосконаленими віртуальними зустрічами.

Jabra PanaCast 50 Video Bar - це не просто продукт, це інтелектуальне рішення для сучасних відеоконференцій. Зробіть ваші зустрічі більш продуктивними, комфортними та інклюзивними з лідером у світі відео- та аудіотехнологій. Відкрийте для себе новий рівень комунікації з Jabra PanaCast 50 Video Bar.

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.