Прикордонні контролери сеансів Ribbon SBC – 5 причин, чому вони потрібні Вашій компанії

Прикордонні контролери сеансів Ribbon SBC – 5 причин, чому вони потрібні Вашій компанії

При переході від застарілої архітектури мультиплексування з тимчасовим поділом (TDM) до нової мережі уніфікованих комунікацій (UC) на базі Інтернет-протоколу (IP), важливо мати надійний і безпечний механізм управління сеансами. Прикордонні контролери сеансів (SBC) виявляються ключовим елементом для швидкого, безпечного та ефективного розгортання UC у підприємствах. У цій статті розглянемо п'ять важливих причин, чому використання SBC є необхідним для вашої мережі UC.

Безпека

Атаки на протокол ініціації сеансу (SIP) можуть суттєво вплинути на продуктивність та дохід підприємства. SBC виступають як ефективний захисник від таких атак, забезпечуючи безпеку та потік сеансів SIP між захищеними та незахищеними кінцевими точками.

Інтелектуальний контроль сесії

SBC відповідають за завершення сеансів SIP та вибір оптимального маршруту для досягнення виклику до кінцевого пункту призначення. Це забезпечує ефективну маршрутизацію викликів і може призвести до значної економії для підприємств.

Сумісність SIP

SBC вирішують проблему різниці у реалізації SIP між різними пристроями, забезпечуючи нормалізацію SIP та правильну передачу інструкцій сигналізації між різними постачальниками.

Медіапослуги

SBC забезпечують конвертацію між різними кодеками, підтримуючи транскодування мультимедіа. Це дозволяє ефективно використовувати пропускну здатність мережі та покращує якість голосу та відео.

Масштабованість

Зростаючий трафік SIP-комунікацій вимагає масштабованості. Ribbon SBC пропонує рішення з різним масштабуванням сеансів, готових впоратися зі зростаючими потребами у трафіку.

Ribbon Communications у компанії NWU та цінність для ринку IP-телекомунікацій

Ribbon Communications, світовий лідер у галузі рішень для корпоративних мереж зв’язку та телефонії, є важливим партнером компанії NWU. Їхнє портфоліо інноваційних рішень забезпечує надійний масштаб, продуктивність і гнучкість у сучасному світі.

За допомогою Ribbon SBC, компанія NWU пропонує передові рішення світового рівня в галузі IP-телекомунікацій для вітчизняного ринку. Забезпечте безпеку, інтелектуальний контроль сесій та сумісність для вашої мережі UC, обираючи Ribbon SBC як надійного партнера.

Бажаєте купити Ribbon SBC або розгорнути для додатків зв'язку в реальному часі в AWS і потребуєте кращої в галузі продуктивності та гарантії високої доступності? Звертайтеся до нас, ми підберемо оптимальне рішення.

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.