Розподілена архітектура управління Wi-Fi

Розподілена архітектура управління Wi-Fi

Розподілена інтелектуальна архітектура Wi-Fi забезпечує високодоступну, масштабовану та просту в управлінні бездротову мережу.

Інтелектуальні передові точки доступу (AP) управляються як єдина система або кластер і здійснюють контроль та передачу інформації розподіленим та скоординованим чином в архітектурі без контролера. Можна віртуалізувати контролер, розгорнути та запустити його розподіленим чином у точках доступу з просуненим інтелектом.

Рішення для уніфікованого управління та розподіленого контролю усуває необхідність у централізованому контролері в архітектурах розгортання бездротової мережі, пропонуючи безліч потенційних переваг організаціям та їх ІТ-службам.

Рішення

Архітектура забезпечує перспективну розподілену архітектуру Wi-Fi з централізованим управлінням та контролем політик. Це забезпечує безпеку на кожному етапі, починаючи з межі мережі, та забезпечує безпрецедентне масштабування пропускної спроможності мережі. Ця архітектура має життєво важливе значення для створення цифрового підприємства наступного покоління, яке потребує гнучкості бізнесу, доступної мобільності та захищеної інфраструктури за допомогою Інтернету речей, забезпечуючи трансформацію бізнесу за рахунок постійних інновацій.

OmniAccess Stellar забезпечує підвищену безпеку за допомогою WPA3, нового стандарту безпеки для корпоративних та публічних мереж. Він підвищує безпеку Wi-Fi за рахунок використання передових алгоритмів безпеки та більш надійного способу шифрування на підприємствах, включаючи 192-бітний ключ безпеки. Публічні місця, які забезпечують відкритий незахищений доступ, тепер можуть забезпечувати шифрування та конфіденційність за допомогою OmniAccess Stellar, який підтримує новий стандарт безпеки Wi-Fi Enhanced Open, заснований на Opportunistic Wireless Encryption (OWE).

Точки доступу можна розгорнути у трьох режимах за допомогою однієї версії програмного забезпечення, що спрощує ІТ-операції.

Система керування мережею Alcatel-Lucent OmniVista 2500

Система керування мережею Alcatel-Lucent OmniVista 2500 (NMS) забезпечує захищене інсталяцію точок доступу в режимі plug-and-play для великомасштабного розгортання зі зручними робочими процесами для бездротових послуг та уніфікованим доступом для наскрізної безпеки у проводових та бездротових мережах. OmniVista 2500 NMS поставляється з вбудованим модулем Unified Policy Authentication Manager (UPAM), який допомагає визначити стратегію автентифікації та застосування політик для співробітників, гостьового керування та пристроїв BYOD. Архітектура OmniAccess Stellar підтримує технологію DPI, що забезпечує можливості моніторингу додатків у режимі реального часу та примусового застосування політик безпеки. Мережевий адміністратор може отримати повне уявлення про програми, що працюють у мережі, та застосувати відповідні засоби управління для оптимізації продуктивності мережі для критично важливих бізнес-додатків.

OmniVista 2500 NMS надає розширені можливості для управління RF, wIDS/wIPS для виявлення та запобігання вторгненням, а також теплові карти для планування бездротової мережі WLAN. Для подальшого спрощення роботи ІТ-служб точками доступу можна керувати як однією або декількома групами точок доступу (логічною групою з однієї або декількох точок доступу).

Переваги:

Низькі капітальні витрати: центральний контролер не потрібний, а витрати на ліцензування та обслуговування виключаються.

Найменші експлуатаційні витрати: менше обладнання для експлуатації, управління та моніторингу з боку ІТ-відділу.

Підвищена стійкість до відмов: функція контролера використовується всіма точками доступу в домені керування.

Відсутність вузьких місць у трафіку, зменшена затримка: трафік може безпосередньо передаватися до локального комутатора Ethernet.

Найкраща масштабованість: не потрібне контролерне обладнання, незалежно від розміру розгортання.

Брошури

Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1320

Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar AP1360 series

Alcatel-Lucent OmniAccess Stellar Access Point Configuration and Deployment Guide for Education

Бездротове рішення від Alcatel-Lucent Enterprise добре підходить для використання у готельній сфері, у сфері надання медичних послуг, для навчальних закладів та державних установ. Проекти на основі бездротового рішення від ALE успішно реалізовані у країнах Європи, Північної Америки, Близького Сходу та України.

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.