Мережева взаємодія в медицині: приклади та рішення

Сетевое взаимодействие в медицине

Організація мережевої взаємодії у медицині

Якість та досвід охорони здоров'я залежить від безперешкодного обміну інформацією. Дізнайтеся, чому ефективна стратегія мережної взаємодії важлива для пацієнтів та лікарів.

Область охорони здоров'я зазнала значних змін за лічені місяці, на які в інший час пішли б роки.

Необхідність трансформації обслуговування пацієнтів та реорганізації надання допомоги розсунула межі послуг більшості медичних організацій та змінила розуміння того, якими повинні бути догляд за пацієнтом. Нові форми обслуговування стають набагато гібриднішими, а послуги все більш взаємопов'язані, коли пацієнти і медичні працівники покладаються на взаємний обмін інформацією.

Потреба пацієнтів у безперешкодному доступі до цифрових технологій на всіх етапах надання медичних послуг стала фундаментальною опорою надання медичної допомоги, а не просто приємним доповненням до них. Медичні працівники усвідомлюють переваги взаємної співпраці та контекстно-залежного доступу до інформації з точки зору якості наданої допомоги та досвіду роботи, що знижує навантаження на лікарів та медсестер.

Cтимулювати швидку цифрову трансформацію під час повної невизначеності. Ці підприємства використовували свої ключові можливості для цифрової інфраструктури для забезпечення стійкості та масштабування інновацій. Інноваційні технології, такі як чат-боти, штучний інтелект, розширені можливості підключення медичних пристроїв, IoT, периферійні обчислення та хмара будуть ключовими для підтримки бізнес-моделей, які можуть підготувати медичні організації до майбутнього охорони здоров'я.

Один день із майбутнього життя пацієнта

Сетевое взаимодействие  в медицине

День нарешті настав. У Амі буде планова операція, і вона трохи нервує. Поки Леонард її везе до лікарні, вона знову перевіряє свій телефон. Push-повідомлення нагадує їй про те, коли їй потрібно пройти реєстрацію, назву відділення та призначеного для неї хірурга. У вестибюлі її привітно зустрічають – на неї чекали. Секретар направляє її до призначеної кімнати, де медсестра допоможе їй підготуватися до операції. Використовуючи функцію навігації по палаті зі своїм смартфоном, Амі легко знаходить свою кімнату і ділиться своїм місцем розташування з Леонардом.

Операція відбувається добре. Амі прокидається у своїй кімнаті, і Леонард поруч із нею. Вони входять у гостьовий портал і можуть негайно підключитися до Wi-Fi та переглядати веб-сторінки, отримувати доступ до інформаційно-розважальних сервісів, дивитися свої улюблені серіали Netflix та перевіряти електронну пошту. Через мобільний додаток Амі може отримати доступ до чат-боту, який відповідає на основні питання, такі як час відвідування гостя та харчування на день, і включає післяопераційні анкети для вимірювання результатів, які повідомляють пацієнти.

Через три дні. Після виписки Амі зауважує, що її рана погіршується. Вона надсилає фотографію хірургу через чат і отримує кілька порад, а також запланований відеодзвінок наступного ранку. За кілька тижнів Амі майже повністю одужала і повернулася до офісу. Вона отримує повідомлення з нагадуванням про необхідність записатися на прийом до лікарні через програму.

День із майбутнього життя лікаря

Сетевое взаимодействие в медицине

Джой працює лікарем у великій дитячій лікарні і щойно приступила до ранкової зміни. Вперше вона відвідала палату із семирічним хлопчиком Каєм та його сім'єю. Перед тим, як увійти до палати, вона перевіряє систему на своєму телефоні та знаходить записи, якими поділився інший лікар. Останні кілька ночей були важкими для Кая, і його симптоми погіршуються, тому Джой вирішує провести МРТ.

Джой працює лікарем біля великої дитячої лікарні і щойно приступила до ранкової зміни. Вперше вона відвідала палату із семирічним хлопчиком Каєм та його сім'єю. Перед тим, як зайти до палати, вона перевіряє систему на своєму телефоні та знаходить записи, якими поділився інший лікар. Останні кілька ночей були важкими для Каю, і його симптоми погіршуються, тому Джой вирішує провести МРТ.

Після обіду Джой повідомляють, що новому пацієнтові призначено палату. Її звуть Жозефіна, і її стан потребує певних систем спостереження за станом здоров'я та медичного обладнання. Джой швидко надсилає інструкції медсестрам через систему зв'язку лікарні. Використовуючи внутрішню мережу та рішення для визначення місцезнаходження на своїх телефонах, медсестри знаходять те, що необхідно, і коли Джой входить до кімнати через кілька хвилин все налаштовано відповідно до її інструкцій. Джой посміхається Жозефіні та її сім'ї і сідає на ліжко, щоб пояснити, у чому проблема, і відповісти на всі їхні запитання.

Основні технологічні основи охорони здоров'я майбутнього

Медичні організації, такі як Cantabrian Health Service, все частіше вивчають можливості підтримки пов'язаних стратегій охорони здоров'я, які можуть оптимізувати шляхи надання допомоги та перевизначити надання допомоги, від прийому до подальшого спостереження та за його межами, таких як телеконсультації, дистанційна експертиза та інтеграція EMR.

Організації, які прагнуть масштабування інноваційних технологій у складному сценарії охорони здоров'я та для кількох персон, повинні інвестувати у три основні напрямки:

Керівники закладів у сфері охорони здоров'я, орієнтовані на майбутнє, зможуть використовувати інвестиції у технології для підтримки сценаріїв використання, що відповідають потребам та пріоритетам бізнесу. Таке узгодження забезпечить правильний досвід як для пацієнтів, так і для осіб, які здійснюють догляд, підвищить клінічну ефективність та дотримання вимог, а також дозволить медичним працівникам проводити більше часу з пацієнтами, більш впливаючи на клінічні результати та цінність пацієнтів.

Всі ці рішення можна реалізувати в Україні на основі обладнання компанії Alcatel-Lucent Enterprise, європейського виробника комутаційного обладнання для сфери охорони здоров'я.

Фахівці компанії InfoTel мають досвід реалізації подібних рішень та готові надати консультацію та підбір рішень залежно від потреб вашого бізнесу та бюджету компанії.

Відправити запит

 

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.