Системи гучномовного зв'язку та голосового сповіщення від Bosch

Системи гучномовного зв'язку та голосового сповіщення від Bosch

Маючи більш ніж 90-річний досвід роботи в галузі систем оповіщення та голосового сповіщення (PA/VA), компанія Bosch Security Systems розробляє системи, що забезпечують найвищу якість мови та музики. На основі передових технологій ми постійно працюємо над покращенням наших систем. Ми приділяємо першочергову увагу кінцевим користувачам, розробляючи інтуїтивно зрозумілі інтерфейси, що дозволяють максимально ефективно використовувати наші продукти. Наша мета — задовольнити мінливі потреби клієнтів за допомогою видатних систем, які підходять для будь-яких додатків.

Захист людей від потенційно небезпечних ситуацій – це наш внесок у суспільство. Голосове сповіщення систем Bosch PA/VA забезпечує чіткі вказівки та інструкції у разі надзвичайних ситуацій. Дослідження доводять, що на відміну від традиційних сигналів сирени, евакуація за інструкцією скорочує час, необхідний для очищення будівель, тому можна врятувати більше життів.

Як лідер галузі, Bosch встановлює та підтримує найвищі стандарти доступності систем та інновацій. Це дозволяє нам задовольняти і перевершувати потреби нашої зростаючої клієнтської бази з гарантованою надійністю системи та вбудованою надмірністю. Наші передові технології мають повну сумісність, пропонуючи гарантовану сумісність і водночас забезпечуючи повний захист від прослуховування та злому.

Bosch щорічно інвестує більшу частину свого обороту у глобальні розробки продуктів та досліджень. Наші інновації в галузі PA/VA допомогли сформувати ринок гучного зв'язку та систем голосового сповіщення. PRAESIDEO була першою у світі мережевою цифровою системою оповіщення та голосового оповіщення. Сьогодні ми продовжуємо прагнути інновацій, старанно працюючи, щоб випереджати тенденції, виявлені в ході наших поточних досліджень. Аналіз ринку показує, що клієнтам потрібні рішення, які можуть швидко адаптуватися до змін у використанні будівлі, миттєво включаючи нові галузі або зміни в областях. Клієнти віддають перевагу рішенням, які можуть використовувати існуючу інфраструктуру та підтримувати віддалену діагностику та обслуговування, що призводить до економічної ефективності. А оскільки в даний час існує потреба в інтеграції всіх систем управління будівлею, існує чітка тенденція до використання систем на основі IP та пристроїв з програмним управлінням, що призводить до появи більш перспективних рішень. Запуск нашої останньої системи гучного зв'язку та голосового оповіщення відповідає цим та багатьом іншим тенденціям. PRAESENSA, повністю заснована на IP, поєднує всю потужність мережевої архітектури мультимедіа OMNEO. На основі відкритих стандартів високої сумісності, OMNEO поширює високоякісний звук і дані управління стандартними IP-мережами.

Рішення для комерційного звуку

Підприємства роздрібної торгівлі та громадського харчування шукають нові способи залучати клієнтів та завойовувати їхню лоялність. І найуспішніші з них позиції себе як щось більше, ніж просто торгові точки. Вони трансформуються в унікальні суспільні простори з особливою духовною та емоційною атмосферою, в якій друзі можуть зустрітися і провести час разом, а заразом поповнити свій гардероб, купити щось із речей та продуктів, смачно повечеряти та отримати нові яскраві враження.

*Дослідження показують, що музичні системи допомагають створити приємну атмосферу та можуть сприяти збільшенню обсягу продажів.*

Сфери застосування систем гучного зв'язку та голосового сповіщення від Bosch

Бар чи кафе

Власники невеликих барів та кафе знають, як це важливо – створити затишний і водночас стильний, модний простір. У закладах такого формату, з невеликими площами та меншою кількістю зон, зазвичай потрібно компактне звукове рішення для відтворення фонової музики. Тут повною мірою розкриють свої чудові якості такі акустичні системи як комерційні гучномовці преміум-класу LB20. А чудовим доповненням до них буде система PLENA Matrix, яка забезпечує приголомшливе звучання за рахунок інтелектуальної корекції частотної характеристики та вбудованих обмежувачів. Низькі експлуатаційні витрати і можливість розширення додаткового гарантують, що ця система прослужить вам дуже довго.

Основні відомості та обмеження

Ресторан швидкого харчування

У години напливу відвідувачів, які поспішають завтра чи пообідати, у ресторані швидкого харчування буває досить галасливо — як за столиками, так і біля стійки замовлення та видачі страв. Щоб атмосфера не розпалювалася і гості відчували себе затишно - і в години пік, і в спокійніший період - важливо точно підлаштовувати гучність фонової музики під поточний рівень шуму. Фонова музика - життєво важливий інструмент, за допомогою якого співробітники ресторану можуть підтримувати необхідний рівень комфорту, і звукова система PLENA буде дуже доречною. Не сумнівайтеся, чи з нею вашим клієнтам буде комфортно у будь-який час доби. Цей мікшируючий підсилювач із чотирма мікрофонними/лінійними входами для підключення до викликної станції Plena, трьома музичними входами та одним тривожним/телефонним входом здатний видавати 120 Вт, забезпечуючи при цьому кришталево чисте відтворення музики та мови. Додайте до цього стельові динаміки преміум-класу LC2, і ви отримаєте універсальну систему на всі випадки життя.

Основні відомості та обмеження

Ресторан швидкого харчування

Ситний обід або вечеря в затишній, майже домашній обстановці - без фонової музики це немислимо. Цифрова звукова система PLENA Matrix, орієнтована на ресторани невеликого або середнього розміру, змінить ваше уявлення про якість і надасть набагато більше можливостей, ніж звичайні звукові продукти, розраховані на рядового споживача. З її допомогою можна охопити кілька зон, включаючи зал ресторану, сусідню кухонну або службову зону. Співробітники ресторану можуть вибирати джерело музики та дистанційно регулювати гучність звуку в окремих зонах за допомогою вбудованих настінних панелей.

Основні відомості та обмеження

Великий ресторан

Вечеря з сім'єю чи друзями має стати незабутньою та приємною подією. Цифрова звукова система PLENA Matrix здатна створити ідеальне звукове супроводження, під яке ваші гості зможуть добре провести час і гідно оцінити ваше кулінарне мистецтво. Просто підключіть до цієї системи медіа-плеєр, MP3-плеєр або смартфон і насолоджуйтесь винятковим звуком, що ллється з наших компактних і стильних гучномовців. А якщо вам потрібно щось повідомити гостям або співробітникам ресторану, скористайтеся викликовою станцією системи, що забезпечує високу чіткість та розбірливість мовних повідомлень. Система підтримує кілька зон, так що ви зможете легко звернутися, наприклад, до співробітників кухні, тоді як в обідньому залі, як і раніше, звучатиме атмосферна музика. При необхідності до системи можна додати додаткові викликові станції.

Основні відомості та обмеження

Магазин середнього розміру

Чи це випадковий відвідувач, який просто прогулюється вздовж полиць, проводячи пообідній час, або цілеспрямований покупець, який шукає щось конкретне, але похід до магазину повинен приносити радість, задоволення та користь. А щоб покупцю захотілося заглянути в магазин і провести в ньому час, покупця мають оточувати гостинність та комфорт. Неоціненну допомогу в цьому надасть високоякісна система для трансляції музики та мовних повідомлень. Вона і настрій потрібний створить і покупців про акції та нові товари проінформує. Для великого магазину з багатьма різними секціями на різних поверхах це нерідко вважалося складним завданням, але тепер це в минулому. Цифрова звукова система PLENA Matrix у поєднанні з комерційними гучномовцями преміум-класу LB20 забезпечить чудове звучання музики та мовних оголошень.

Основні відомості та обмеження

Супермаркет

У години пік і у вихідні в супермаркетах буває досить багатолюдно. Хтось купує продукти на один-два дні, хтось на цілий тиждень. Народу – не проштовхнутися! У кас дуже галасливо, на входах та виходах теж. А ще треба постійно транслювати різні інформаційні повідомлення та рекламні оголошення... Супермаркет часто ставить непрості завдання перед своїми власниками. Що ж, тепер ми маємо бездоганне рішення, за допомогою якого ви гарантовано охопите всю площу свого магазину і зможете транслювати мовні повідомлення, фонову музику та оголошення у всіх його зонах. Компактна акустична система в поєднанні з універсальним пристроєм PLENA All-In-One, що включає систему оповіщення, є готовим і простим в експлуатації рішенням, що забезпечує високу якість звуку і розбірливість мови при трансляції мовних повідомлень і оголошень про спеціальні акції в цільових зонах.

Основні відомості та обмеження

Фітнес центр

Спортивні заняття вимагають зосередженості, інакше результатів не досягти. Ось чому в залі має звучати відповідна музика, яка задає ритм та темп вправ, а також атмосферу. Це може бути умиротворююча мантра в секції йоги або енергійне техно в зоні кардіотренажорів – звукова система фітнес-центру має бути здатною одночасно відтворювати музику різних стилів з різною гучністю. Цифрова звукова система Plena Matrix надає зручні та інтуїтивно зрозумілі інтерфейси для налаштування різних музичних зон або секцій. Поєднайте її з комерційними гучномовцями преміум-класу LB20, і ваші відвідувачі зможуть насолоджуватися звуком виняткової якості протягом кожного заняття.

Основні відомості та обмеження

Рішення, що охоплюють як великі багатосайтові, так і невеликі сфери застосування.

Кожна програма має різні системні вимоги.

Переповнений міжнародний аеропорт передає оголошення про поїздки через термінали та вимагає систему, яка може бути адаптована до певних рівнів шуму. Поряд із навчанням своїх студентів, університет повинен забезпечувати безпеку та безпеку свого кампуса, вимагаючи систему, яка забезпечує чіткий нагляд за цілим рядом внутрішніх та зовнішніх зон у будь-який час. Комерційні будівлі бувають різних форм і розмірів: від величезних торгових центрів, яким потрібні гнучкі мультизональні рішення для задоволення різних потреб в залежності від кількості відвідувачів або часу доби, до невеликих магазинів, що повністю обслуговуються однозонною системою гучного зв'язку. Незалежно від розміру, у них є одна спільна риса: збільшити продажі, інформуючи покупців про пропозиції та рекламні акції та розважаючи їх високоякісною фоновою музикою.

Революційний портфель систем гучного зв'язку та голосового сповіщення Bosch пропонує рішення, здатні задовольнити будь-які потреби клієнтів та додатків.

Більш детальна інформація про лінійку систем VAS PRAESENSA, PRAESIDEO, PAVIRO та PLENA.

PRAESENSA

Ідеально підходить для середніх і великих (багатосайтових) областей застосування, де потрібна повна гнучкість і масштабованість.

Коли ви додаєте або визначаєте нові області для використання, ця передова та надзвичайно економічна система на основі IP легко оновлює зміни. PRAESENSA використовує концепцію інтелектуального живлення із вбудованим резервуванням та ідеально підходить як для централізованої, так і для децентралізованої топології. Інтерфейс користувача неймовірно простий у використанні, інтуїтивно зрозумілий і доступний. Використання в системі цифрового звуку сприяє підвищенню продуктивності, більш швидкому встановленню та більш простому розміщенню обладнання. Ключові апаратні пристрої PRAESENSA контролюються спеціальними програмними рішеннями, внаслідок чого виходить багатофункціональна та готова до майбутнього система з можливістю додавання додаткових можливостей з часом.

З вбудованим двопортовим комутатором Gigabit Ethernet і графічним інтерфейсом користувача, що забезпечує чітке керівництво користувача і зворотний зв'язок

Повний контроль над пристроями PRAESENSA та маршрутизація звуку за допомогою вбудованого п'ятипортового комутатора Gigabit Ethernet.

Дозволяє використовувати планшет для віддаленого регулювання гучності музики у певних областях або протягом всієї установки.

Переваги

Всі пристрої в системі підключені через IP, що спрощує взаємодію з іншими системами. Пристрої PRAESENSA управляються за допомогою мультимедійної мережевої технології OMNEO, що забезпечує кращу якість звуку при більшій гнучкості та масштабованості, ніж будь-яка інша система сповіщення та голосового сповіщення. Можливості практично безмежні.

Система включає інноваційну архітектуру багатоканального підсилювача з інтелектуальним розподілом потужності по виходах підсилювача і вбудованим запасним каналом. Це значно покращує ефективне використання доступної потужності незалежно від навантаження гучномовців у кожній зоні. В результаті потрібно менше підсилювачів, що дозволяє заощадити до 50 відсотків простору, енергії та потужності резервного акумулятора, що призводить до дуже конкурентоспроможної вартості володіння.

PRAESENSA забезпечує надійність з моменту встановлення, з резервуванням у всій системі оповіщення та голосового оповіщення. Це включає всі пристрої і мережеві підключення, критичні шляхи проходження сигналу і функції, які можна постійно контролювати. Система також підтримує інтелектуальну інтеграцію функцій та засобів резервного копіювання з шифруванням (AES128) та автентифікацією (TLS), що забезпечують повний захист від прослуховування та злому.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс викликової станції забезпечує оптимальну взаємодію з користувачем завдяки ефективному поєднанню сенсорного екрану та кнопок вибору. Чіткий посібник з прогресу та зворотний зв'язок про стан забезпечують зручність та простоту використання для операторів.

PRAESIDEO

Ідеально підходить для середніх та великих областей застосування, де потрібна масштабованість.

PRAESIDEO - перша в світі повністю цифрова мережева система оповіщення та оповіщення. Унікальна оптична мережа системи пропонує повну свободу у проектуванні системи, звук без перешкод та високий рівень резервування. Він повністю програмований та взаємодіє з іншими системами безпеки. З більш ніж 25 000 встановлених систем по всьому світу PRAESIDEO є ідеальним вибором для публічних оголошень, запланованих заходів, фонової музики, голосової евакуації та інших програм, що потребують експлуатаційної універсальності, надійності, масштабованості, чудової якості звуку та абсолютної чіткості.

Управління та маршрутизація 28 одночасних аудіоканалів

Це програмне забезпечення обслуговує декілька клієнтів станцій передачі оголошень та/або клієнтів телефонних інтерфейсів. Він контролює доступ користувачів із вибраними правами для кожного користувача.

З DSP, контролем підсилювача, перемиканням резервного підсилювача, лінією гучномовців та контролем гучномовців

Підключається до інтерфейсу станції виклику за допомогою кабелю CAT-5.

Кнопки вибору, що вільно програмуються.

З вибором зони, доступом користувача та РК-дисплеєм для зворотного зв'язку з користувачем

Переваги

PRAESIDEO лідирує на ринку надійності, особливо в голосовій евакуації, і вже багато років демонструє ефективність у широкому спектрі додатків по всьому світу. Ця система має 28 цифрових аудіоканалів, що динамічно призначаються, цифрове планування подій і управління повідомленнями, а також може направляти фонову музику (BGM) практично в необмежену кількість зон. PRAESIDEO повністю контролюється та забезпечує цілісність повідомлень, постійно контролюючи управління системою, роботу підсилювача, мікрофони, цілісність лінії гучномовців та окремих гучномовців.

Безперервність гарантується резервуванням та автоматичним перемиканням на запасний підсилювач. Мережа може бути налаштована як «резервна петля» для додаткової надійності. Це гарантує, що навіть фізичний розрив оптоволоконного кабелю не вплине на роботу критично важливу для безперебійної роботи систем аварійного оповіщення. Щоб ще більше підвищити надійність системи, інші елементи системи (до мережного контролера) також можуть мати резервний або запасний пристрій.

Систему легко налаштувати та переналаштувати як локально, так і віддалено, що полегшує реагування на зміни. Програмне забезпечення для реєстрації надає інформацію про кілька систем для віддаленого моніторингу та діагностики. Додаткові функції забезпечують додаткову функціональність при налаштуванні системи PRAESIDEO, наприклад, інтеграцію цифрової клавіатури для використання з кодами доступу або додавання програмно-керованих інтерфейсів (наприклад PC Call Station) для віддаленого управління оголошеннями та іншими подіями.

PAVIRO

Ідеально підходить для невеликих та середніх (багатосайтових) областей застосування, де потрібна гнучкість та професійна якість звуку.

От одиночной системы до IP-сетевого решения, PAVIRO позволяет децентрализованно настраивать приложения и использовать больше общесистемных аудиоканалов. Благодаря своему мощному набору функций PAVIRO не только отвечает чрезвычайно широкому спектру требований приложений, но также обеспечивает лучшую в своем классе производительность в отношении энергоэффективности, простоты установки и удобства настройки. Интеллектуальная конструкция вызывной станции способствует более эффективным процедурам эвакуации. Благодаря 24-битному цифровому процессору премиум-класса, превосходным цифро-аналоговым преобразователям и выдающемуся соотношению сигнал/шум, PAVIRO обеспечивает действительно профессиональное качество звука.

Управление и маршрутизация четырех одновременных аудиоканалов

Расширение зоны для системы PAVIRO. Один маршрутизатор может обрабатывать до 4000 Вт акустической нагрузки. Максимальная нагрузка одной зоны 500 Вт

Мягкие сенсорные кнопки выбора и 35 свободно программируемых функциональных клавиш (15 на вызывной станции и 20 на расширении вызывной станции)

Переваги

PAVIRO без проблем справляется с последними изменениями в конструкции системы. Это связано с тем, что интеллектуальное переключение входов, динамическое назначение каналов и распределение нагрузки делают систему чрезвычайно гибкой, позволяя вносить изменения в конструкцию на любом этапе проекта без риска.

PAVIRO предлагает очень гибкие комбинации объявлений и распространения музыки – благодаря своей четырехканальной матричной архитектуре. Например, вы можете отправить классическую музыку в один набор из шести зон, а поп-музыку — в другой. Вы также можете отправить одно или несколько отдельных объявлений в любую зону, не прерывая музыку.

Использование высокоэффективных усилителей класса D и интеллектуального аппаратного и программного обеспечения для управления питанием значительно снижает энергопотребление. Благодаря сочетанию динамической маршрутизации источников и интеллектуального переключения входов усилителей в системе также используется меньше усилителей, чем в других системах. При использовании меньшего количества усилителей требуется регулярная замена меньшего количества батарей, что еще больше снижает эксплуатационные расходы.

PLENA VAS

Идеально подходит для большинства основных областей применения малого и среднего размера

Система громкого оповещения и оповещения PLENA разработана как простое в использовании решение для оповещения и экстренного звукового оповещения. Система отличается автономной концепцией plug-and-play, идеально подходящей для приложений начального уровня. Система также может включать в себя специально разработанный пожарный щит.

1 усилитель мощностью 120 Вт в компактном корпусе

Программируемые клавиши на этой вызывной станции с шестью зонами и клавиатура с семью зонами со встроенным ограничителем предотвращают искажение сообщений.

Прочная конструкция с отличным воспроизведением речи для близких разговоров

Расширяет систему на шесть зон

Сердце PLENA VAS с полным контролем до 120 зон и восьми вызывных станций

Обеспечивает гибкую работу системы из двух разных мест в здании.

Переваги

Контроллер PLENA VAS может обслуживать до шести зон благодаря встроенному диспетчеру сообщений, аварийному микрофону и встроенному усилителю мощности 240 Вт. Имеется только один контроллер, и систему можно расширить до 120 зон с помощью шестизонных маршрутизаторов. Кроме того, восемь вызывных станций с 32 клавиатурами вызывных станций с программируемыми клавишами могут быть соединены между собой для маршрутизации сообщений. Простая установка на месте, соединение достигается с помощью стандартных разъемов RJ45 и кабелей CAT-5. Можно добавить дополнительные усилители PLENA для создания двухканальных систем или для обеспечения дополнительной мощности.

Разработанная как универсальное решение, система легко настраивается для конкретных приложений с помощью DIP-переключателей для настройки основных функций и ПК или ноутбука для более сложных конфигураций системы. Встроенный менеджер сообщений обрабатывает до 180 голосовых сообщений. Сообщения можно объединять, чтобы обеспечить еще более гибкое использование предварительно записанных объявлений и сообщений об эвакуации.

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію щодо продуктів Bosch, зверніться до нас в офіс.

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.