Web Collaboration - простий шлях організації відеоконференцій

OpenScape Web Collaboration - масштабується, безпечне й високонадійне рішення для спільних комунікацій від компанії Atos

Один з найважливіших факторів, який впливає на розвиток людської цивілізації - це можливість адаптації до умов навколишнього середовища. Пандемія різко обмежила наші можливості спілкування в реальному житті, але розвиток технологій надав нові можливості соціалізації онлайн. Для багатьох віддалена робота стала новою нормою життя, і роботодавці змушені рахуватися зі сформованим становищем і вживати заходів до того, щоб ці норми не чинили негативного впливу на робочий процес.

Так компанія Google придумала, що робити з офісами і співробітниками. СЕО Google Сундар Пічаї, оголосив, що 20% співробітників будуть постійно працювати з дому, а ще 20% повернуться на роботу в нові офіси. Решта 60% будуть працювати у своїх офісах, як це було до пандемії. При цьому в компанії буде діяти «гібридний» робочий тиждень, коли 3 дні співробітник повинен бути в офісі, а 2 - працювати звідки йому зручно. Крім того, з дозволу менеджера у кожного співробітника буде можливість до 4 тижнів на рік працювати віддалено.

Як бачимо з інформації вище, багато компаній адаптуються до викликів, які виникають у ковідний і постковідний періоди. Ключовим фактором для такої адаптації є безпечні й надійні комунікації між співробітниками як в офісі, так і поза ним.

Сьогодні існує багато пропозицій для організації віддаленої роботи. На якому ж з них варто зупинити свій вибір?

Якщо ви шукаєте досить просте й надійне рішення за розумні гроші, то варто звернути увагу на OpenScape Web Collaboration - масштабується, безпечне й високонадійне рішення для спільних комунікацій від компанії Atos (в минулому Siemens, потім Unify), одного з європейських лідерів на ринку голосових послуг.

OpenScape Web Collaboration - масштабується, безпечне й високонадійне рішення для спільних комунікацій від компанії Atos

Вам необхідно уточнити запит клієнта або вирішити ІТ-проблему віддаленого працівника? Atos Unify OpenScape Web Collaboration пропонує просте й легке у використанні рішення для подібних завдань. Масштабоване й безпечне, це доступне Web-рішення для проведення однієї або декількох вебконференцій для підприємств будь-якого розміру. Для вибору доступні кілька клієнтів, таких як Windows, macOS і мобільні клієнти для смартфонів і планшетів. До 1000 учасників можуть проводити вебінари, тренінги, зустрічі за проєктами, зустрічі з комерційних питань та демонстрації продукції. Також, надаючи доступ і контроль над комп'ютером віддаленого користувача, ви можете запропонувати службу підтримки для співробітників і замовників по всьому світу. Все це - гнучкість рішення OpenScape Web Collaboration.

Ключові можливості OpenScape Web Collaboration

Запуск сесії з усіх програм:

                                          OpenScape Web Collaboration - масштабується, безпечне й високонадійне рішення для спільних комунікацій від компанії Atos                                 OpenScape Web Collaboration - масштабується, безпечне й високонадійне рішення для спільних комунікацій від компанії Atos

Основні переваги рішення

Кому може бути корисний OpenScape Web Collaboration?

Будь-якій компанії, яка бажає скоротити витрати та підвищити продуктивність і поліпшити спільну роботу своїх співробітників, тому що OpenScape Web Collaboration:

Чому OpenScape Web Collaboration?

                                    OpenScape Web Collaboration - масштабується, безпечне й високонадійне рішення для спільних комунікацій від компанії Atos                       OpenScape Web Collaboration - масштабується, безпечне й високонадійне рішення для спільних комунікацій від компанії Atos

OpenScape Web Collaboration - це високопродуктивна спільна робота і безпечна підтримка з будь-якого місця. У реальному часі практично з будь-якого пристрою, колеги, партнери та клієнти можуть зібратися разом, щоб поділитися ідеями і обмінятися інформацією.

Atos Unify OpenScape Web CollaborationAtos - міжнародний лідер в області цифрової трансформації з річним оборотом понад 11 мільярдів євро і кількістю співробітників 105 000 осіб. Atos надає високотехнологічні комплексні рішення в області консалтингу, системної інтеграції, керованих сервісів і аутсорсингу бізнес-процесів, хмарних обчислень, безпеки та управління великими даними для всіх галузей в 71 країні світу.

Отримати консультацію по продуктах і рішенням компанії Atos можна в компанії InfoTel - партнер Atos Unify в Україні, системний інтегратор телекомунікаційних і інформаційних рішень з 2004 р.

Довіряйте ваш бізнес професіоналам!

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.