IP-DECT для управления персоналом

Об'єднання команд через голос.

Об'єднання команд через голос


Об'єднання команд через голосМодульна система, яка росте разом з вашим бізнесом. Повністю надійне апаратне і програмне рішення, а також можливості інтеграції.

  • Апаратне забезпечення – всі технології, необхідні у ваших магазинах. Найміцніші, легкі і довговічні пристрої на ринку – гарнітури, телефони, клавіатури, пункти виклику, зовнішні точки, інфраструктура. Універсальна система інтегрується з вашим чинним інтелектуальним обладнанням - від систем відеоспостереження до холодильників та інтелектуальних стелажів, щоб зробити повсякденні процеси більш ефективними, поліпшити координацію для запобігання крадіжок і забезпечити безпеку вашої команди цілодобово, незалежно від того, де вони знаходяться у магазині.
  • Програмне забезпечення для поліпшення ваших пристроїв – телефонна інтеграція, інтеграція самообслуговування, бізнес-аналітика, внутрішнє співробітництво, оповіщення IoT, управління персоналом, управління системою, підтримка і розширена гарантія. Єдина система для координації вашої команди, синхронізації робочого процесу і створення більш безпечних і прибуткових магазинів. Універсальна система, яку ви можете налаштувати, щоб вплинути на реальне зростання вашого бізнесу. Незалежно від того, чи є ваша мета підвищити якість обслуговування клієнтів коштом скорочення збоїв при самостійній оплаті, координація вашої команди за допомогою надсилання повідомлень або відстеження даних в реальному часі для підвищення продуктивності у ваших магазинах.
  • Інтеграції – готовність до синхронізації з послугами, яким ви довіряєте, VoCoVo підтримує зв'язок між вашим магазином і командою. Системи не просто пов'язують персонал з їх додатками. VoCoVo підключається до інтелектуальних пристроїв та чинної інфраструктурі вашого магазину, такий як захисні двері, системи відеоспостереження, інтелектуальні стелажі й холодильники, щоб попередити вашу команду, коли полки потребують поповнення запасів, або підняти тривогу, коли безпека перебуває під загрозою.

Апаратна інфраструктура

Найкраще у своєму класі спілкування

Контролер - це серце вашої системи VoCoVo. Він дає доступ до всіх функцій, необхідним для управління комунікаціями у вашому магазині, відстеження даних і поліпшень розгортання. Кожен базовий блок являє собою концентратор для необмеженої кількості гарнітур і телефонних трубок, а наші повторювачі дозволяють легко розширити зону покриття всього вашого магазину - всередині й зовні.

Об'єднання команд через голос.

Можливості програмного забезпечення

Потужні програмні продукти

У VoCoVo створили кращу на ринку систему, яку ви можете налаштувати, щоб вплинути на реальне зростання вашого бізнесу. Програмне забезпечення VoCoVo розкриває потенціал вашої команди і магазину, щоб допомогти поліпшити продуктивність в усіх напрямках. Незалежно від цілей вашого бізнесу - ми допоможемо вам їх досягти.

Об'єднання команд через голос

Можливості інтеграції

Партнерство з кращими

Ми знаємо, що ваші команди покладаються на ряд додатків і сервісів. Ось чому VoCoVo легко інтегрується з додатками від галузевих експертів, таких як JDA, Kronos і Reflexis. Ваша команда може керувати своїм робочим процесом та отримувати голосові повідомлення - все зі своєї гарнітури VoCoVo.

Об'єднання команд через голос

Галузі

  • Бакалія

VoCoVo був розроблений для боротьби з трьома основними перешкодами у роздрібних магазинах: злодійством, низькою ефективністю і повільним обслуговуванням клієнтів.

  • Мода та одяг

Перевірте наявність товару, знайдіть колегу і відповідайте на вхідні дзвінки з чистим звуком і безпечним з'єднанням. Використовуйте наші точки виклику, щоб клієнти могли звертатися за допомогою в роздягальні і на стійку Click & Collect.

  • Ресторани

Вимоги до харчування? Особливі запити? Ще один мохіто? З VoCoVo ваша команда може перевіряти на кухні, допомагати клієнтам і легко приймати замовлення з їх гарнітури. Отримуючи 5-зірковий досвід кожен раз.

  • Товари для дому та вироби

Розширюйте можливості своєї команди для підвищення якості обслуговування клієнтів, підвищення ефективності роботи і зменшення кількості крадіжок в магазинах, залишаючись на зв'язку. Легко ділитися знаннями і між колегами, які навіть можуть звернутися за допомогою в інші магазини.

Рішення призначене для кожного бізнесу

Бездротовий зв'язок з використанням новітніх технологій конференц-зв'язку

Об'єднання команд через голос

Об'єднання команд через голосПереваги Vocovo

  • Розробка під клієнта – завдяки тісній співпраці з клієнтами VoCoVo з'ясували, що їм потрібно, і розробили свої продукти, щоб клієнти могли робити більше.
  • Легко масштабувати – VoCoVo розширює можливості співробітників у магазинах будь-якого розміру.
  • Якість – компанія розуміє, що пристрої будуть працювати у складних умовах, тому пристрої створені для довговічності і протестовані на стійкість до падіння і ударів.

 

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію щодо продуктів, вироблених компанією Vocovo, зверніться до нас в офіс.

 

Відправити запит

 

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.