Arx

Інфотел відгукиСтрахова компанія ARX - частина міжнародної канадської страхової групи Fairfax Financial Holdings.

ARX ​​- це впевненість

Коли світ нестабільний, тільки впевненість допомагає клієнтам сконцентруватися на майбутньому, на його створенні, і досягненнях. Вони надають клієнтам можливість думати не про проблеми, які вони вирішать, а про досягнення.

ARX ​​- прозора компанія, завжди відкрита до діалогу. Вони впевнені, що саме так можна вибудувати дружні та чесні відносини з кожним клієнтом.

26 років на ринку України

У 1994 році почала свою історію страхова компанія ВЕСКО, у 2000 - Український Страховий Альянс. Компанії створили цивілізований страховий бізнес в Україні. У 2007 році французька група AXA придбала обидві компанії, оцінивши їх європейський рівень і потенціал. Так з'явився найбільший ринковий гравець - AXA Страхування. Компанія вже 26 років працює на ринку України, 11 з яких під брендом АХА, демонструючи стабільне зростання, яскраві інновації та реальний приклад поліпшення клієнтського досвіду.

93% клієнтів задоволені КАСКО «Все включено» 

ARX ​​єдині в Україні мають найпрозоріший сервіс зворотного зв'язку - Transparent Customer Feedback. Сервіс дозволяє після врегулювання страхового випадку оцінити якість роботи на 5-зірковій шкалі. Відгуки в режимі реального часу з'являються на сайті.

Компанія не впливає на відгуки, оскільки модерацією займається незалежна міжнародна компанія eKomi - The Feedback Company.

Розвиток онлайн сервісів

Страхові випадки регулюються дистанційно, щоб клієнтам не потрібно було їздити з паперовими документами по всьому місту. Здійснити черговий платіж, оформити автоцивілку і туристичне страхування можна онлайн всього за 6 хвилин.

Офіційний сайт: https://arx.com.ua/

Отримати безкоштовну консультацію
Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.