Київський міський клінічний онкологічний центр

Про компанію

Київський міський клінічний онкологічний центр здійснює лікування пацієнтів із онкологічними захворюваннями з використанням сучасних, високотехнологічних технологій.

Офіційний сайт: - https://onko.com.ua/

Компанія InfoTel була обрана для технічного переозброєння систем зв'язку.

Завдання

Рішення:

1. PBX Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise (OXE)

Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise – телефонна станція (ATC) для середніх та великих компаній (від 50 до 100 000 абонентів). Є комунікаційною платформою, заснованою на відкритих стандартах, що дозволяє будувати корпоративні мережі зв'язку як на базі IP (IP-АТС), так і на базі традиційних технологій. Велика кількість телекомунікаційних сервісів, додатків, програмних та апаратних інтерфейсів, що надаються, дозволяє оптимізувати використання всіх систем зв'язку Вашої компанії і домогтися їх максимальної інтеграції з бізнес-процесами.

Основні переваги рішень Alcatel-Lucent Enterprise:

  1. Простота застосування: просте управління, розгортання та обслуговування.
  2. Низька вартість володіння: завдяки швидкому розгортанню системи та простому технічному обслуговуванню, незначним витратам на інтеграцію нових програм, скороченню витрат на телефонний зв'язок за рахунок застосування VoIP.
  3. Підвищення продуктивності: широкий набір послуг підвищує продуктивність роботи працівників та покращує взаємодію із замовниками.
  4. Захист інвестицій у ІТ: розширені функції доступні як великим, і середнім компаніям без залучення додаткового висококваліфікованого технічного персоналу та ресурсів.
  5. Готовність до вирішення майбутніх завдань: забезпечує поступовий перехід до нових мультимедійних комунікацій незалежно від існуючої мережі та ІТ-інфраструктури.

2. Комутатори Alcatel-Lucent Enterprise

Мережеве обладнання від Alcatel-Lucent Enterprise є сучасним високопродуктивним рішенням для конвергентних корпоративних мереж з підтримкою додаткових функцій безпеки та розширених функцій управління та моніторингу мережі. Устаткування Alcatel-Lucent Enterprise має високу надійність і низьку вартість володіння. При одночасному використанні телефонії та мережевого обладнання від Alcatel-Lucent Enterprise забезпечується легка інтеграція та найкраща сумісність, що дозволяє реалізовувати проекти високої складності за короткий термін.

3. Джерело безперебійного живлення Flatpack S 48V 1U

Підвищені запити до надійності роботи мережі в медичних установах потребують гнучких та розширюваних рішень для живлення постійного струму. Завдяки своєму невеликому розміру, високій ефективності, надійності та широкому діапазону комунікацій система Flatpack S є масштабованим рішенням, що відповідає всім потребам мережі організації, що працює у сфері охорони здоров'я. Невелика глибина робить систему придатною для більшості шаф і, таким чином, чудовою як заміну старому обладнанню. Максимальна потужність 5,4 кВт здатна покрити потреби будь-якого телекомунікаційного обладнання.

Висновки

Компанією InfoTel у рамках технічного завдання проекту було реалізовано використання телефонної станції Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise, побудова сучасної корпоративної мережі на базі комутаторів Alcatel-Lucent Enterprise. Впровадження дозволило забезпечити високоякісний та надійний телефонний зв'язок між усіма абонентами всіх підрозділів центру, знизити витрати на інфраструктуру, забезпечити захист централізованого адміністрування та моніторингу мережі, підвищити та оптимізувати ефективність процесів експлуатації корпоративної мережі.

Вендори

Корпоративна телефонна мережа зв'язку

Якщо Вам цікаво отримати додаткову інформацію щодо проекту, зверніться до нас за консультацією до офісу.

Отримати безкоштовну консультацію
Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.