Професійні гарнітури

Якісні професійні гарнітури світових виробників

Професійні гарнітури - це навушники в комплекті з мікрофоном для дзвінків і прослуховування музики. Ідеальне рішення для роботи у відкритому офісі, контакт-центру або для віддаленої роботи. 

Переваги використання професійних гарнітур:

  • Можливість працювати не відволікаючись на сторонній шум де завгодно, навіть на ходу.
  • «Вільні руки» - можна спілкуватися телефоном і паралельно працювати на комп'ютері.
  • Якісний звук і прекрасне шумопоглинання.
  • Ідеальний варіант для тих, хто любить поєднувати прослуховування музики та роботу.

Види:

  • Офісні - дротові й бездротові гарнітури для роботи у відкритому офісі - для дзвінків, концентрації на роботі та прослуховування музики. Підходять для тих, хто веде онлайн-переговори з колегами й партнерами, для відділів маркетингу, постачання та для всіх, кому потрібна висока концентрація протягом дня.
  • Для контакт-центру - це шумопоглинаючі мікрофони та комфорт протягом дня для тих, кому доводиться працювати в гучному середовищі та у кого телефонні переговори основна частина роботи.
  • Бездротові навушники - гарнітура для любителів активного способу життя, навушники для прослуховування музики і дзвінків.
  • Бездротові стереонавушники - бездротові гарнітури для особистого користування.
  • Навушники для спорту - надійна посадка, захист від поту й пилу.
  • Моногарнітури Bluetooth - навушники з кріпленням на одне вухо, незамінні для людей, які багато розмовляють, як по стаціонарному, так мобільним телефоном.

Якісні професійні гарнітури світових виробників дозволяють залишатися на зв'язку й працювати де завгодно, а так само це зносостійкість і гарантія 24 місяці. При покупці дешевих аналогів ви повинні бути готові до того, що вони будуть швидко виходити з ладу й доведеться часто проводити заміну обладнання.

Компанія InfoTel партнер відомих світових виробників, таких як Jabra, Poly, продуктова лінійка яких містить все необхідне обладнання для організації роботи офісів, контакт-центрів і віддаленої роботи. Фахівці компанії InfoTel нададуть комплексну підтримку - консультація та підбір необхідного обладнання, виходячи з потреб і бюджету замовника. Надання обладнання для тестування, допомога в налаштуванні та підключенні, навчання персоналу. Реалізуємо комплектацію контакт-центрів і офісів «під ключ». Надаємо гарантію.

У каталозі товарів можна ознайомиться з більшістю видів обладнання, яке ми використовуємо в нашій роботі. У каталозі вказані роздрібні ціни. Щоб отримати повну інформацію та проєктні знижки, слід звернутися в наш відділ продажів.

Перейти до каталогу

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.