TDM-DECT

Рішення мікростільникового радіозв'язку, що масштабуються, на основі технології TDM-DECT

Стандарт бездротового зв'язку DECT (Digital Enhanced Corless Telecommunications), що працює на частотах 1880-1900 МГц, дозволяє створювати рішення мікростільникового радіозв'язку для забезпечення високої мобільності та постійної доступності абонентів як всередині офісів, виробничих будівель, так і на території підприємств. Дана технологія гарантує першокласну якість мови, широку зону покриття, високу щільність користувачів та захист від підслуховування.

Масштабувані рішення DECT для підприємств можна побудувати на основі двох технологій:

  1. TDM-DECT;
  2. IP-DECT.

Технологія TDM-DECT складається з:

  • Базовий блок цифрової АТС модульної архітектури, включаючи контролери радіокомутації для підключення базових станцій DECT за цифровими інтерфейсами.
  • Базові станції DECT. Базові станції утворюють радіосоти і ведуть обмін з бездротовими кінцевими пристроями ( радіотелефонами, що носяться). Залежно від ємності проектованої системи Базові станції можуть підключатися до АТС через інтерфейсну плату радіокомутатора, або безпосередньо до процесорної плати АТС шляхом комутації на вбудовані цифрові порти. Через одну базову станцію можна встановити до 12 з'єднань одночасно. Оптимальна архітектура стільникової мережі з метою покриття радіозв'язком всієї будівлі або всієї території підприємства досягається точним визначенням місць встановлення базових станцій шляхом радіотехнічних вимірювань та проектування. З метою захисту базових станцій від атмосферних впливів при зовнішній установці вони можуть монтуватися в корпусах, що обігріваються.
  • Носимих радіотелефонів. Вони забезпечують відмінну якість цифрової передачі мови, високу захищеність від прослуховування, великий радіус дії (до 50 метрів усередині приміщень і до 300 метрів поза приміщеннями). Можна використовувати різні типи “рідних” пропріеритарних телефонів DECT, а також телефони DECT на основі стандарту GAP (Generic Access Profile) – стандарт для використання телефонів різних виробників.

Нижче представлена ​​схема побудови рішення TDM-DECT:

Рішення TDM-DECT ми можемо запропонувати побудувати на таких системах зв'язку:

Atos Unify OpenScape Business

Atos Unify OpenScape 4000

Alcatel-Lucent OmniPCX Office

Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise

Додаткова інформація:

*DECT (англ. digital enhanced cordless telecommunication) — технологія бездротового зв'язку на частотах 1880—1900 МГц з модуляцією GMSK (BT = 0,5), використовується в сучасних радіотелефонах. Стандарт DECT не тільки набув найширшого поширення в Європі, але і є найбільш популярним стандартом безпроводового телефону в світі завдяки простоті розгортання DECT-мереж, широкому спектру користувацьких послуг і високій якості зв'язку

*TDM (англ. Time Division Multiplexing) — тимчасове мультиплексування, технологія аналогового або цифрового мультиплексування, в якому кілька сигналів або бітових потоків передаються одночасно як підканали в одному комунікаційному каналі.

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.