Цифрові телефони

Системні телефони

Системний телефон - це спеціалізований телефонний апарат, призначений для програмування АТС, має додатковий функціонал з адміністрування роботи в локальній телефонній мережі, наприклад: виклик внутрішнього абонента, створення конференцій, переклад дзвінків між абонентами та багато іншого.

Кількість кнопок на системному апараті залежить від моделі та їх не завжди вистачає для контролю за всіма потрібними портами станції. Тому деяким співробітникам (наприклад, секретареві), які працюють з великою кількістю внутрішніх та міських ліній додатково до системного апарату встановлюються консолі (спеціальні панелі з великою кількістю кнопок, як зі світловою індикацією, так і без неї. На неї виводять ті лінії, які "не помістились" на системний апарат.)

Максимальна кількість системних апаратів для кожної станції є різною. Деякі моделі дозволяють мати хоч усі внутрішні апарати системними, деякі мають обмеження на їхню загальну кількість.

Системні апарати рекомендується встановлювати тим співробітникам, яким потрібна максимальна зручність у користуванні телефоном. Як правило це секретарі та керівники (ті, хто активніше використовують телефон на роботі).

Основні переваги системних телефонів:

  • Можливість програмування міні-АТС. Незважаючи на наявність у сучасних АТС спеціальних програм адміністрування, програмування АТС через системний телефон також залишається дуже актуальним, особливо коли потрібно оперативно внести якісь зміни до роботи АТС
  • Програмовані кнопки з індикацією. На ці кнопки можна запрограмувати зовнішні лінії або номери внутрішніх абонентів, при цьому отримуючи доступ до цих ліній одним натисканням, Ви також можете бачити індикацію стану цих ліній - зайнята або вільна
  • Оповіщення працівників. Через динаміки системних телефонів можна робити повідомлення співробітників.
  • Зручне переміщення по меню системного телефону та доступ до функцій міні-АТС
  • Зручний доступ до функції швидкого набору з пам'яті АТС. У пам'яті АТС може зберігатися до 1000 і більше необхідних номерів.
  • Відображення на дисплеї номера абонента. (Для зовнішнього виклику цей номер має бути визначений міні-АТС, внутрішній номер завжди відображається). Якщо в довіднику номерів міні-АТС цього номера присвоєно ім'я, то на дисплеї буде також виведено ім'я.
  • Відображення на дисплеї списку пропущених дзвінків і інформації про нові повідомлення голосової пошти
  • Індикатор дзвінка та повідомлень. Під час надходження нового дзвінка та нових повідомлень у скриньці голосової пошти.
  • І багато іншого.

Вендори

PlatanAlcatel lucentAlcatel lucent

Додаткову допомогу з вибором системних телефонів Ви можете отримати зателефонувавши до нас за тел. 380 (44) 520-20-30 або написав запит на е-mail: infotel@infotel.ua 

Звертайтесь до нас!

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.