ASC Technologies

ASC —провідний світовий постачальник програмного забезпечення та хмарних рішень у галузі багатоканального запису, управління якістю та аналітики. До наших цільових груп входять усі компанії, які записують своє спілкування, особливо контакт-центри, постачальники фінансових послуг та організації громадської безпеки. Ми записуємо, аналізуємо та оцінюємо взаємодію з усіма засобами масової інформації, включаючи дзвінки за стаціонарними та мобільними телефонами, чат, відео, екран, SMS та зустрічі. Зміст повідомлень стає доступним, а важлива інформація та тенденції виявляються, надаючи бізнес-аналітику у режимі реального часу для негайних дій керівництва.

ASC пропонує весь свій портфель або у вигляді хмарної служби, або локальної. Ми віримо в хмару і тому пропонуємо по-справжньому багатоорендне, добре масштабоване сімейство продуктів та послуг, надаючи нашим клієнтам повну гнучкість, дозволяючи їм інвестувати в міру зростання, завжди використовуючи наші новітні технології.

Компанія ASC зі штаб-квартирою в Німеччині є європейським гравцем №1 у своїй галузі з дочірніми компаніями нині у тринадцяти країнах — у Великій Британії, Франції, Італії, Іспанії, Швейцарії, Румунії, Дубаї, США, Бразилії, Мексиці, Гонконгу. , Японія та Сінгапур, а також сертифіковані та досвідчені партнери з системної інтеграції представляють ASC більш ніж у 60 країнах. Як сімейна компанія з більш ніж 50-річним досвідом роботи у сфері телекомунікацій, ASC є прикладом стабільності та підприємництва.

Офіційний веб-сайт: https://asctechnologies.com

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.