Atos Unify

atos-unify

Atos UnifyКомпанія Atos Unify (раніше Siemens Enterprise Communications) - це світовий лідер у сфері уніфікованих комунікацій і корпоративного зв’язку. Довгі роки компанія є головним постачальником надійних продуктів і рішень зв’язку для підприємств і організацій різноманітних сфер бізнесу. Своє нове ім’я «Unify» , компанія Siemens отримала у 2104 році («unify» з англійської переводиться як «об’єднувати») знаменуючи цим нову віху у своїй історії і даючи більш точне визначення своєї діяльності  - об’єднувати комунікаційні системи клієнтів.

Використовуючи більш глобальний підхід, що об’єднує в собі найновіші технології, умови взаємодії користувачів та операційну модель бізнесу, Unify відкриває нам практично необмежені можливості для удосконалення роботи своєї команди і підвищення її ефективності. Як результат, відбувається перетворення принципів комунікації між членами колективу, посилюються їх командні навички, робота виходить на новий рівень мобільності.

Всю інженерну базу, компанія Unify отримала від Siemens Enterprise Communications. Не відступаючи від основних принципів – надійність, інновації, безпека, відкриті стандарти, компанія прагне запропонувати своїм клієнтам прогресивні рішення, що враховують сучасні тенденції ринку. Новим рішенням Unify довіряють 75% учасників списку Global 500. Презентоване рішення Circuit відображає те ж саме прогресивне бачення динамічної платформи для зв’язку і спільної роботи, яке вивело Unify у лідери на даному ринку.

11 вересня 2020 року компанія Atos, міжнародний експерт в області цифрової трансформації, повідомила про завершення юридичного приєднання компанії Unify.

Керівництвом було прийнято рішення про реорганізацію товариства з обмеженою відповідальністю «Юніфай Коммьюникейшнс» у формі приєднання до ТОВ «Атос Айті Солюшенс енд Сервісез». Процес юридичного оформлення об'єднання завершиться до кінця 2020 року. В ході інтеграції Unify продовжить роботу як департамент Atos, зберігши незмінними свій багаторічний досвід, ресурси, а також структуру каналу продажів.

Партнерська програма і можливості співпраці з Unify залишаться колишніми. У складі Atos бренд продовжить пропонувати інтегровані рішення для уніфікованих комунікацій та спільної роботи.

Рішення про повне злиття брендів було прийнято у рамках глобальної програми поетапної інтеграції Unify та Atos, запущеної у 2016 році.

У зв'язку з реорганізацією оновиться і візуальна складова бренду Unify. В результаті оновлення звичний біло-зелений логотип зміниться на синьо-блакитний, перегукуючись з корпоративним стилем Atos.

Сайт виробника: https://unify.com/en/

Перейти до каталогу

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.