Axis

IP камери Axis

IP камери AxisAxis - шведська корпорація, зареєстрована в місті Лунд, Швеція. Компанія повністю належить Canon Inc., при цьому діє як незалежна компанія в рамках групи Canon.

Axis - це компанія, що випустила першу у світі IP камеру, і на сьогодні є одним з лідерів на світовому ринку цифрового відеообладнання. IP камери Axis поширені практично у всіх куточках світу, а сама компанія має представництва в тридцяти країнах.

Бізнес Axis, заснованний в 1984 році, спрямований на створення цінності для клієнтів за допомогою інноваційних рішень. Постійний виклик традиціям і впровадження нововведень в мережеві продукти та рішення для систем безпеки і суміжних систем. Axis робить все можливе, щоб оптимізувати безпеку і продуктивність бізнесу для своїх клієнтів, забезпечивши при цьому максимальну простоту і зручність використання своїх рішень - від установки до експлуатації.

Місія

Зробити світ розумніше і безпечніше. Для цього Axis створює мережеві рішення, які підвищують безпеку і допомагають знайти нові способи ведення бізнесу.

Пропозиції

Продукція Axis поширюється і продається через торгових посередників і системних інтеграторів більш ніж в 50 країнах світу.

Офіційний сайтhttps://www.axis.com/

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію щодо продуктів, вироблених компанією Axis, зверніться до нас в офіс.

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.