Commscope

commscope

CommScopeКомпанія CommScope - провідний світовий розробник і виробник устаткування для інфраструктури передачі даних, лідер на ринку мідно-жильних і волоконно-оптичних структурованих кабельних систем (СКС),  виробництво продукції під торговими марками NETCONNECT і SYSTIMAX.
У другій половині 2015 року компанія CommScope офіційне придбала телекомунікаційне, корпоративне та бездротове напрямки компанії TE Connectivity. В даний момент ADC, AMP NETCONNECT і KRONE, які входили раніше до підрозділу TE Connectivity Enterprise Networks, є частиною Commscope.

Корпорація AMP NETCONNECT є світовим виробником електронних компонентів та енергетичних систем з річним оборотом 12,1 мільярди доларів США, розробляючи та постачаючи при цьому більше 500 000 видів виробів, що застосовуються у всіх сферах нашого життя.

Компанія нараховує близько 100 000 співробітників, що підтримують партнерські стосунки із Замовниками практично у всіх галузях: від побутової електроніки, енергетики та охорони здоров’я, до автомобілів та аерокосмічної промисловості, і телекомунікаційних систем, забезпечуючи при цьому більш інтелектуальні, швидкі та досконалі технології для будь-якого роду з’єднань та підключень.

AMP NETCONNECT (TE Connectivity) - один із найбільших світових виробників пасивного обладнання для структурованих кабельних систем (СКС), продукції під торговими марками AMP NETCONNECT та Krone TrueNet.

Корпорація об’єднує більш ніж 40 крупних фірм, що виготовляють електричні, електронні та оптичні роз'єми та кабелі для різних галузей промисловості.

Корпорація TE Connectivity своїми консолідованими науковими, виробничими та іншими ресурсами підтримує роботу TE Connectivity /Enterprise Network, забезпечуючи стабільність та ефективність його бізнесу.

Наявність у виробничій програмі TE Connectivity / Enterprise Network, як кабелів, так і з’єднань забезпечують повну сумісність усіх компонентів СКС і гарантовану працездатність протягом тривалого строку служби.

Усі виробничі потужності TE Connectivity / Enterprise Network сертифіковані за ISO 9000 та ISO 14000, а їх продукція задовольняє усі вимоги Міжнародного (ISO 11801), Європейського (EN 50173) та американського (TIA/EIA 568B) стандартів СКС.

Сайт виробника: http://www.te.com/

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію відносно продуктів, що виробляє компанія CommScope, звертайтесь до нас в офіс.

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.