Daikin

Daikin

Daikin - один из мировых лидеров в производстве бытовых и промышленных кондиционеровКомпанія Daikin – один із світових лідерів у виробництві побутових та промислових кондиціонерів, якого по праву вважають новатором у сфері розробки технологій для даної галузі. Заснована 1 1924 році у місті Осака (Японія) під назвою Osaka Kinzoku Kougyou. Пізніше, у 1963 році компанію перейменували у Daikin Industries Ltd. Сиробництво систем кондиціювання повітря, вентиляції та опалення було та залишається основним профілем компанії, при цьому Daikin розвиває виробництво матеріалів, таких як оптичні полімери для волокон та компонентів.

У 1973 році у місті Остенд (Бельгія) відкрилась дочірня компанія Daikin Europe NV, котра, по суті, є 100% дочірньою компанією Daikin Industries Ltd. Сьогодні це головний офіс для країн Європи, Росії, країн африки та Близького Сходу.

У 1993 році компанія прийняла спеціальну «Хартію глобальної охорони навколишнього середовища». У відповідності з якою, у своїй діяльності компанія Daikin застосовує у виробництві та просуває тільки екологічно чисті технології, що не спричиняють негативного впливу на навколишнє середовище.

У 1973 році разом із відкриттям Daikin Europe NV відкрився також завод по виробництву кондиціонерів на території Європи. Завод швидко зайняв лідерські позиції.

Продукція Daikin включає кліматичне обладнання повітряного та водного охолодження, блочні кондиціонери повітря, спліт – системи, VRV системи з можливістю охолодження, обігріву та рекуперації тепла.

Компанія ІнфоТел готова запропонувати Вам різноманітні моделі кліматичних систем Daikin. У нас Ви можете не тільки придбати кондиціонер, але також і замовити його доставку і монтаж у короткі строки, крім того, ми пропонуємо регулярне обслуговування усіх встановлених кондиціонерів.

Официальный  сайт производителя: http://www.daikin.com/

Якщо вам цікаво отримати повну консультацію відносно продуктів, що виготовляє компанія Daikin, звертайтесь до нас в офіс.

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.