Milestone

ПРОВІДНИЙ СВІТОВИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ВІДЕО

ПРОВІДНИЙ СВІТОВИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ВІДЕО

ПРОВІДНИЙ СВІТОВИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ВІДЕОMilestone проєктує, розробляє і випускає провідні рішення для управління відео на основі інтернет-протоколу для організацій будь-якого масштабу.

Milestone Systems - провідний розробник програмного забезпечення для управління відео з використанням інтернет-протоколу на відкритій платформі. Milestone Systems пропонує високоякісне програмне рішення для побудови платформи по роботі з відео для бізнесу, яка підтримує інтеграцію апаратного і програмного забезпечення наших партнерів у сфері безпеки і за іншими напрямами. Компанія прагне допомогти клієнтам оптимізувати свої організаційні процеси і підвищити безпеку шляхом контролю, інтеграції та поширення цифрових відеоданих.

Систему управління відео XProtect® на базі відкритої платформи можна інтегрувати з найвищим у галузі кількістю різних камер і кращих в класі бізнес-рішень, серед яких, наприклад, інструменти для управління доступом і аналізу відеоданих. Milestone XProtect® підтримує понад 8500 камер і пристроїв і є ефективним, простим в управлінні, надійним і перевіреним рішенням, яке успішно використовується в більш ніж 500 000 системах по всьому світу. Спільнота відкритої платформи Milestone Systems є мережею з більш ніж 10 000 реселерів та інтеграторів, які інтегрують свої продукти і додатки з платформою управління відео Milestone Systems. Рішення Milestone Systems можна придбати в більшості країн світу завдяки роботі регіональних відділень і торгових представництв в більш ніж 25 країнах.

Сайт виробника:  https://www.milestonesys.com/

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію щодо продуктів, вироблених компанією Milestone Systems, зверніться до нас в офіс.

 

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.