Mitsubishi Heavy

Mitsubishi Heavy

Mitsubishi HeavyMitsubishi Heavy – японська компанія, що входить до Mitsubishi Group. За роки існування, компанія пройшла довгий шлях, інтегруючи управління та спеціальні технічні знання кожного свого  підрозділу та намагаючись постійно підвищувати конкурентоспроможність як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках.

Кредо Mitsubishi Heavy  полягає у наступному:

Кондиціонери Mitsubishi Heavy – це японська якість, широкий спектр моделей, преміям-дизайн та розумна ціна. Все це робить кліматичні системи Mitsubishi Heavy  дуже затребуваними на ринку. У лінійці виробника є різноманітні конфігурації та набори функціональних можливостей.

Уся продукція, що виробляється Mitsubishi Heavy, а також заводи, що виготовляють її, сертифіковані у відповідності з вимогами ISO9001, ISO14001, мають сертифікати відповідності стандартами ЄС.

Сертифікат ISO900 підтверджує, що виробничий процес супроводжується відповідним контролем якості відповідно до світових стандартів, а сертифікат ISO1400 показує, що компанія уважно ставиться до навколишнього середовище та раціонально використовує його ресурси. 

Компанія InfoTel готова запропонувати Вам різні моделі кліматичних систем Mitsubishi Heavy  для використання у побуті та промисловості. У нас Ви можете не тільки придбати кондиціонер, але також і замовити його доставку і монтаж у короткі строки, крім того, ми пропонуємо регулярне обслуговування усіх встановлених кондиціонерів.

Сайт виробника: http://www.mhi-global.com/

Якщо Вам цікаво отримати додаткову інформацію щодо продуктів, вироблених компанією Mitsubishi Heavy, зверніться до нас за консультацією в офіс.

Відправити запит

 

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.