Patton

SBC, Media Gateway

SBC, Media GatewayКомпанія Patton, що має багаторічний досвід роботи у сфері технологій, бачила і брала участь у багатьох змінах технологій і ринків. Patton живе у зміні. Компанія, заснована в 1984 році, спроєктувала і побудувала все, від пристроїв зв'язку, які з'єднують «це-з-тим», до телекомунікаційного обладнання операторського рівня, яке з'єднує абонентів з постачальниками послуг. Patton спеціалізується на з'єднанні вчорашніх передових технологій з передовими технологіями сьогоднішнього дня.

Управління проєктами, дослідження і розробки продуктів, проєктування мереж і систем, інтеграція, виробництво і логістичні послуги.

Об'єднання людей і речей

Patton спрощує компаніям по всьому світу можливість з'єднувати людей і речі у постійно мінливому технологічному ландшафті.


Patton створили для розв’язання двох проблем, пов'язаних зі встановленням зв'язків

Місія - об'єднати реальні проблеми клієнтів за допомогою високоякісних технологічних рішень за розумною ціною та допомагати клієнтам розв’язувати проблеми. Patton поєднує дорогі продукти й рішення з неперевершеним рівнем обслуговування та технічної підтримки. Patton - це все про зв'язки.

Йти в ногу зі змінами - конвергенція технологій та консолідація мереж. Додатки, послуги диверсифікуються і тому на різних вертикальних ринках і в різних географічних регіонах виникають особливі потреби. Те, що було новим, стало старим, і Patton допомагає зберігати систематичність і впорядкованість переходів, приділяючи особливу увагу потребам наших клієнтів, розробляючи нові технології, провідні позиції у майбутнє, зберігаючи при цьому основні технології, які можуть стати мостом.

 PattonГрупа спеціальних проєктів Patton уособлює прагнення компанії розширювати свою компетенцію на своїх клієнтів.

Використовуючи понад 30 років розробки та розгортання апаратних і програмних мережевих і комунікаційних рішень, Special Projects Group привносить багатий досвід в розробку, виробництво і комерціалізацію передачі даних, IP-комутації, маршрутизації, TDM, голоси, даних, відео, кібербезпеки та сенсорні технології.

Група спеціальних проєктів пропонує послуги з управління проєктами, дослідження і розробки продуктів, проєктування мереж і систем, інтеграції, виробництво та логістика. SPG може надати підтримку повного життєвого циклу, впроваджуючи вашу технологію, систему, продукт або екологічне бачення, від розробки ідей і мозкового штурму, техніко-економічних обґрунтувань, визначення вимог до індивідуального проєктування. SPG Patton прагне бути вашим партнером у наданні додаткових послуг або комплексних проєктних рішень, включаючи:

Офіційний сайт:  https://www.patton.com/

Якщо Вам цікаво отримати додаткову інформацію щодо продуктів, вироблених компанією Patton, зверніться до нас за консультацією в офіс.

 

Відправити запит

 

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.