Sangoma (Digium)

Asterisk

AsteriskУ більш ніж 150 країнах підприємства, малі підприємства, розробники, системні інтегратори та постачальники послуг покладаються на технології Sangoma, як на частину своїх рішень UC нового покоління і критично важливих інфраструктур. Sangoma забезпечує кращу в галузі якість за доступною ціною, що збільшує рентабельність інвестицій клієнтів.

Якість

Sangoma пропонує клієнтам чудові комплексні рішення з урахуванням сукупної цінності цін, функцій, якості та підтримки. Це дозволяє підприємствам краще спілкуватися і взаємодіяти зі своїми клієнтами за допомогою високоякісного рішення з низькою сукупною вартістю володіння.

Sangoma також є надійним консультантом щодо того, що краще за все для клієнтів. Компанія пропонує як хмарні, так і локальні комунікаційні рішення, використовуючи для кожного один і той же стек рішень. Оскільки Sangoma пропонує і те, і інше, компанія може зосередитися на тому, щоб допомогти своїм клієнтам зробити кращий вибір для них, а не продавати те, що краще для компанії. Крім того, Sangoma надає і використовує власні технології для своїх рішень, що дозволяє гарантувати глибоку сумісність у рамках всього нашого каталогу продуктів і послуг.

Sangoma також пропонує комунікаційні рішення і варіанти для будь-якого бізнесу. Хмарні системи «під ключ» і локальні телефонні системи UC PBX, які можуть масштабуватися як до великих змін для тисяч користувачів, так і для малих підприємств з декількома користувачами.

Платформи Sangoma UC також можуть бути доповнені набором устаткування й аксесуарів від Sangoma, щоб забезпечити повне індивідуальне рішення від одного постачальника. До них відносяться:

Цінності

У сучасному мінливому світі, на думку Sangoma, Організації можуть домогтися більшого успіху, маючи доступ до потужних і недорогим комунікаційним рішенням від надійного партнера. Створення рішень завтрашнього дня допоможе світові спілкуватися і співпрацювати по-новому.

Sangoma, як провідний постачальник рішень для голосового зв'язку і уніфікованих комунікацій (UC), робить саме це за допомогою відзначених нагородами хмарних і локальних рішень UC PBX і безперервних інновацій в продуктах.

З Sangoma підприємства будь-якого розміру можуть знайти доступні хмарні та локальні системи, об'єднані комунікаціями з розширеною функціональністю. Sangoma є лідером в області комунікацій корпоративного рівня, заснованої на цінності, забезпечуючи кращу в галузі якість за доступною ціною, що збільшує рентабельність інвестицій клієнтів.

Sangoma також є основним розробником і спонсором проєкту Asterisk, що найбільш широко використовується у світі комунікаційного програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом, і FreePBX, що найбільш широко використовується у світі програмного забезпечення для АТС з відкритим вихідним кодом.


Клієнти

Завдяки своїй всесвітній мережі партнерів-дистриб'юторів глобальна присутність Sangoma поширюється на мільйони клієнтів, які використовують продукти і послуги в провідних уніфікованих комунікаціях, PBX, IVR, контакт-центрах, передачі даних і мережевих додатках.

У серпні 2018 компанія Sangoma Technologies, яка виробляє обладнання для IP-телефонії, оголосила про покупку компанії Digium.

Digium

Digium Inc.  – компанія, що розробила платформу IP-телефонії з відкритим початковим кодом Asterisk, виробник плат інтерфейсів комп’ютерної телефонії, сумісних з даною платформою. Компанія заснована Марком Спенсером, котрий обіймає в компанії посаду технічного директора. Компанія регулярно, двічі на рік, організовує конференцію Astricon, у якій приймає участь велика кількість розробників та користувачів Asterisk. На осінній конференції Astricon у 2007році було оголошено про придбання компанії Switchvox, що займається розробкою IP-PBX, заснованих на Asterisk.

Asterisk – це відкрите програмне забезпечення для побудови комунікаційних додатків. У комплексі з необхідним обладнанням володіє усіма можливостями АТС, а також, завдяки підтримці численних VoIP – протоколів , програмне рішення Asterisk може працювати практично з будь-яким обладнанням IP-телефонії.

InfoTel пропонує наступні рішення Asterisk:

 1. IP-PBX – впровадження IP АТС з традиційними функціями з можливістю вирішення специфічних задач.
 2. Media & VoIP Gateway – у якості медіа та VoIP шлюзів для можливості підключення традиційних АТС до ITSP провайдерів або Skype, котрі надають послуги IP-телефонії.
 3. Call Center – впровадження контакт-центрів для будь-яких задач, у тому числі іі специфічних.
Основні додатки Asterisk, які ми впроваджуємо:
 1. Голосова пошта – надання співробітникам доступу до голосової пошти через зручний веб-інтерфейс.
 2. IVR – багаторівневе інтерактивне голосове меню будь-якої складності.
 3. Запис розмов – організація запису розмов двома способами – постійно чи на вимогу з відправкою на e-mail.
 4. Музика на утриманні
 5. Черги дзвінків
 6. Конференції – організація необмеженої кількості аудіоконференцій зі зручним управлянням, побудова корпоративних/особистих конференцій.
 7. CDR (статистика викликів для тарифікації)
 8. Багато іншого

Офіційний сайт: https://www.sangoma.com/

Додаткову інформацію та розрахунок вартості індивідуального рішення IP-телефонії Asterisk  для Вашого підприємства ви можете отримати, звернувшись до нас в офіс

 

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.