Vocovo

VoCoVo є всесвітньо визнаним інноваційним постачальником комунікаційних рішень для команд роздрібної торгівлі

VoCoVo є всесвітньо визнаним інноваційним постачальником комунікаційних рішень для команд роздрібної торгівліVoCoVo є всесвітньо визнаним інноваційним постачальником комунікаційних рішень для команд роздрібної торгівлі, що покращує ефективність бізнесу та досвід клієнтів для деяких із найвідоміших підприємств першого рівня.

VoCoVo поєднує глибоке розуміння командного спілкування із пристрастю до ефективності водіння за допомогою технічних рішень. Компанія VoCoVo запустила провідне рішення для комунікації команд, яке вже отримало нагороди та клієнтів по всьому світу. VoCoVo представляє абсолютно нове покоління командних комунікаційних рішень із витонченістю та можливостями, що перевершують все, що є на ринку!

VoCoVo забезпечує більший рівень ефективності бізнесу в межах всього підприємства, а для роздрібних торговців - дозволяє магазинам забезпечити збільшення продажів та неперевершений досвід роботи з клієнтами. Виклики командного спілкування та бажання досягти оптимальної ефективності - це прагнення, які не обмежуються лише роздрібними організаціями.

VoCoVo забезпечує відчутні переваги для багатьох інших галузей, включаючи:

Сайт виробника: https://www.vocovo.com/

Якщо Вам цікаво отримати додаткову інформацію щодо продуктів, вироблених компанією VoCoVo, зверніться до нас за консультацією в офіс.

 

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.