Audiocodes SBC

Session Border Controllers (Прикордонний контролер сесій)

Session Border Controllers (Пограничный контролер сессий)

Прикордонні контролери сесій - Mediant (SBC) AudioCodes забезпечують безперебійний зв'язок, підвищену безпеку і контроль якості для мереж VoIP, підприємств і постачальників послуг.

У корпоративному середовищі продукти SBC утворюють ефективну точку розмежування між бізнес-мережею VoIP і магістраллю SIP постачальника послуг, виконуючи посередництво по протоколу SIP та обробку мультимедіа каналів (взаємодія), а також забезпечуючи безпеку корпоративної мережі VoIP.

В ядрі постачальника послуг AudioCodes SBC можуть функціонувати як однорангові SBC між мережами операторів або як SBC доступу, забезпечуючи безпеку і нормалізацію протоколу.

Session Border Controllers & Media Gateways (Прикордонний контролер сесій і медіашлюзи)Session Border Controllers & Media Gateways (Пограничный контролер сессий и медиа шлюзы)

 

	Session Border Controllers & Media Gateways (Пограничный контролер сессий и медиа шлюзы)

Чому багато підприємств по всьому світу вибирають рішення AudioCodes Mediant SBC

 Сімейство прикордонних контролерів сеансів Mediant від AudioCodes - це лінійка універсальних платформ IP-комунікацій, які з'єднують мережі VoIP і TDM, побудовані на багаторічному досвіді розгортання VoIP операторського рівня. У цій замітці щодо застосування обговорюються десять найбільш важливих причин, за якими підприємства вибирають рішення AudioCodes SBC, а саме:

 

AudioCodes Enterprise Session Border Controllers (E-SBCs)

Переваги AudioCodes E-SBC

AudioCodes (E-SBC) продукти - надають підприємствам сумісність, виживаність, безпеку і гарантовану якість необхідні для підключення їх IP-адрес між комунікаційними майданчиками і філіями до мережі постачальників послуг.

E-SBC, розташований в службовому приміщенні (серверної або інженерної), діє як точка розмежування між корпоративним VoIP мережею і сервісами постачальника послуг на основі SIP такі як SIP-транкінг або уніфіковані комунікації з хостингом. Додатки. E-SBC AudioCodes підтримують високий рівень доступності в будь-якому масштабі для забезпечення безперебійної роботи комунікації. Вони дозволяють безпечно і надійно мати можливість підключення віддалених користувачів в рамках єдиної централізованої комунікації або архітектура IP-контакт-центру.

ApplicationsПреимущества AudioCodes E-SBC

 

Преимущества AudioCodes E-SBC

AudioCodes Service Provider SBCs

AudioCodes Service Provider SBCs - гнучка та розширювана лінійка програмних (софтових) прикордонних контролерів сесій (SBC) постачальника послуг, що забезпечує сумісність, безпеку і гарантію якості, необхідні постачальникам послуг для підключення своїх корпоративним і приватним клієнтам надійно і безпечно підключатися до магістральних каналів SIP і розміщених телефонних послуг.

Створені для сучасних хмарних центрів обробки даних постачальників послуг, SBC для постачальників послуг AudioCodes доступні у вигляді віртуалізованих, хмарних і виділених серверів. SBC AudioCodes також можуть бути розгорнутий як NFV-сумісних VNF, сумісна з провідними гіпервізорами й системами.

Переваги

Service Provider Applications     AudioCodes Service Provider SBCs

Session Border Controllers & Media Gateways (Пограничный контролер сессий и медиа шлюзы)

Завантажити опис

Audiocodes-mediant-enterprise-session-border-controllers-sbc-family

Audiocodes-sbc-and-enhanced-gateways-for-skype-for-business

Audiocodes-service-provider-session-border-controller-sbc-brochure

Якщо Вас зацікавило впровадження у Вашій компанії рішення по забезпеченню безпеки корпоративної IP-телефонії та впровадження уніфікованих комунікацій звертайтеся до нас, ми підберемо оптимальне рішення.

 

Отримати безкоштовну консультацію
Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.