Ribbon SBC

Session Border Controllers (Прикордонний контролер сесій) Ribbonrollers for Enterprises

Ribbon SBC

У сучасних мережах для різних постачальників послуг (сервісів) важлива безпека та сумісність, це забезпечує впевненість в тому, що різні мережі (і різні мережеві елементи від різних постачальників) можуть безпечно та ефективно взаємодіяти один з одним. Ribbon SBC розроблені й протестовані для забезпечення найбільш надійної безпеки роботи з SIP та взаємодії із застарілим комунікаційним обладнанням, постачальниками SIP, а також постачальниками додатків і міжнародними стандартами, і це лише деякі з них. Завдяки найширшому в галузі портфелю Microsoft Teams і SBC, що відповідають вимогам Skype для бізнесу, Ribbon надає підприємствам більше можливостей для більш безпечного, ефективного та інтелектуального спілкування.

Сьогодні Ribbon SBC є рушійною силою «next generation of change» в сторону уніфікованих комунікацій, хмарних сервісів і не тільки. Інформацію про ці прикордонны контролери сеансу й наступні сценарії можна знайти нижче:

SBC Software Edition Lite

Програмне забезпечення Ribbon Session Border Controller Software Edition Lite (SBC SWe Lite) забезпечує кращу у своєму класі безпеку зв'язку зі зручністю розгортання з Azure Marketplace або на популярних платформах віртуальних машин. SBC SWe Lite забезпечує:

SBC SWe Lite значно спрощує розгортання надійних сервісів безпеки зв'язку для SIP-транкінгу, прямої маршрутизації та хмарних сервісів UC. Організації можуть миттєво розгорнути програмне забезпечення з Microsoft Azure Marketplace або з платформи віртуальних машин, включаючи Microsoft Hyper-V, VMware і Linux KVM. SBC SWe Lite захищає магістралі SIP, кінцеві точки SIP і хмарні служби UC, включаючи Microsoft Teams. Оскільки це програмне забезпечення, воно легко масштабується вгору або вниз в залежності від обраної вами хмарного середовища або атрибутів платформи. Він також включає підтримку ряду важливих медіасервісів, таких як транскодування, які мають вирішальне значення для взаємодії. Фактично, SBC SWe Lite підтримує до 5000 користувачів, доводячи, що єдине, що Lite стосується рішення, - це час,

SBC SWe Lite пройшов незалежну перевірку на предмет забезпечення повного захисту і продуктивності навіть під час серйозних атак на систему безпеки. Це не повинно викликати подив, оскільки Ribbon SBC широко розгорнуті по всьому світу в багатьох найбільших комунікаційних мережах, а інженерні групи Ribbon розуміють важливість масштабування і відмовостійкості.

Ribbon SBC SWe Lite сертифікований для прямої маршрутизації з Microsoft Teams і Skype для бізнесу. Ribbon має десятки тисяч розгортання по всьому світу з провідними в галузі постачальниками кінцевих пристроїв, IP-PBX та постачальниками телекомунікаційних послуг на шести континентах.

SBC 1000/2000 - Session Border Controller

http://kli.infotel.ua/zaschita-ip-telefonii-sbcRibbon Session Border Controller 1000/2000 (SBC 1000/2000) - ідеальне рішення для забезпечення безпеки і взаємодії для середніх підприємств і великих філій. SBC 1000/2000 забезпечують:

SBC 2000 - правильний вибір для будь-якої організації чи підприємства зі штатом до 1000 співробітників. SBC 2000 захищає магістралі SIP і хмарні служби об'єднаних комунікацій, включаючи Microsoft Teams. Його масштабованість і підтримка до 16 каналів T1 / E1 роблять його ідеальним рішенням для підтримки чинних центрів обробки викликів або збереження застарілої АТС в рамках довгострокової стратегії міграції. Організації, яким необхідно під'єднати традиційні аналогові телефони (такі як бездротові телефони, ліфтові телефони, домофони, факси і т. д.), оцінять порти FXS SBC 2000. Як і всі Ribbon SBC, SBC 2000 пройшов незалежну перевірку на предмет забезпечення повного захисту й продуктивності навіть під час серйозних атак на систему безпеки. Таке уявлення допомагає гарантувати, що погані актори не будуть заважати вам спілкуватися,

Інтуїтивно зрозумілий вебінтерфейс SBC 2000, що включає кілька готових до використання параметрів конфігурації, дозволяє організаціям легко перейти на новітні послуги уніфікованих комунікацій, навіть якщо вони можуть зберегти контакт-центр на місці або перейти із застарілою УАТС. Розширення сеансів і портів на основі ліцензії усуває необхідність у виїзді вантажівки і / або виїзному технічному фахівцеві.

Ribbon SBC 2000 сертифікований для прямої маршрутизації з Microsoft Teams. Він також має вбудовану живучістю для Microsoft Skype для бізнесу, Yealink, Poly, Cisco / BroadSoft та інших клієнтів SIP / TDM / FXx, тому виклики проходять, навіть якщо глобальна мережа (WAN) виходить з ладу.

Virtual and Cloud Native Core Session Border Controllers

Оскільки такі послуги, як уніфіковані комунікації, конференц-зв'язок, спільна робота і контакт-центри, все продовжують мігрувати в хмарні середовища, життєво важливо, щоб SBC зробили такий же перехід, щоб постачальники послуг могли продовжувати надавати безпечні і надійні послуги.

Віртуалізація та стратегія хмарних обчислень Ribbon засновані на своїй спадщині забезпечення безпечних, надійних і масштабованих комунікацій в реальному часі. З хмарною версією SBC Software Edition (SBC SWe) постачальники послуг можуть бути впевнені, що зможуть забезпечити безпечний зв'язок в реальному часі в кількох віртуальних і хмарних середовищах без шкоди для масштабу, продуктивності або функціональності.

Virtual and Cloud Native Core Session Border Controllers

Ми сподіваємося, що користувачі зможуть помітити подібність між SBC SWe Lite, SBC 1000 і SBC 2000. Ribbon використовує таке саме основне програмне забезпечення для цих продуктів, тому наші клієнти можуть легко вибрати розмір і модель розгортання, які підходять для їхнього середовища. Кожен продукт надає однакові надійні послуги безпеки, простоту розгортання і можливості управління мультимедіа. SWeLite включає можливість розгортання на віртуалізованій платформі або у хмарі, в той час, як SBC 1000 і SBC 2000 надає варіанти для фізичних інтерфейсів (FXO / FW, T1 / E1 і т. Д.) Для міграції пристроїв або УАТС / контакт-центру.

Ознайомтеся з таблицею нижче для отримання більш докладної інформації.

Virtual and Cloud Native Core Session Border Controllers

                                                                                   http://kli.infotel.ua/zaschita-ip-telefonii-sbc                                     http://kli.infotel.ua/zaschita-ip-telefonii-sbc

Завантажити опис

DS_SBC_1000_Gateway_v0819-uk

DS_SBC_1000_v0819-uk

DS_SBC_2000_v0918-uk

DS_SBC_SWeLite_Azure_v0819-uk

DS_SBC_SWeLite_v0819-uk

 

Якщо Вас зацікавило впровадження у Вашій компанії рішення по забезпеченню безпеки корпоративної IP-телефонії та впровадження уніфікованих комунікацій звертайтеся до нас, ми підберемо оптимальне рішення.

 

Отримати безкоштовну консультацію
Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.