Настільні телефони Unify - ідеальний інструмент для ключових розмов.

Настільні телефони Unify

Виберіть ідеальний інструмент для ключових розмов

Твітнути. Пошта. Чат. Текст. Електронна пошта. Знову і знову. Це чудово, коли є такий великий вибір. Однак коли ставки високі, ніщо не замінить розмову. Іноді потрібно просто взяти слухавку.

Дозвольте нам зробити ваші розмови яскравими за допомогою настільних телефонів Unify

Більшість із нас «розмовляють» більше текстом, ніж промовою. Таке життя, і це добре. Але коли питання стають складними, коли нюанси важливіші за факти або коли нам потрібна відповідь зараз — коли ми використовуємо інструмент ескалації, — важко замінити динаміку людського голосу. Ми поставляємо голос як досвід досвіду високої чіткості. Наші настільні телефони призначені для того, щоб не заважати та не відволікати.

До нашого сімейства Atos Unify OpenScape Desk Phone CP ми додали безліч варіантів взаємодії, щоб забезпечити більше, ніж просто голос, на вашому настільному пристрої. Інтеграція NFC, Bluetooth та Circuit для розмов перетворює ваш настільний телефон на нову точку зв'язку.

Відзначений дизайн нагороди. Інтуїтивне сенсорне керування. Інформаційні дисплеї. HD аудіо. Bluetooth-з'єднання. Німецька конструкція. Створено з урахуванням інтеграції з мобільними пристроями. І зелений, з екологічно чистими телефонами Atos Unify OpenScape та сертифікацією ENERGY STAR.

Сімейство настільних телефонів Atos Unify OpenScape інтуїтивно зрозуміле, компактне на робочому столі

Сімейство ергономічних настільних IP-телефонів Atos OpenScape забезпечує зручність, економічність та багатофункціональність зв'язку.

Просте розгортання, кришталево чисте аудіо високої чіткості та гігабітний Ethernet дозволяють користувачам насолоджуватися продуктивним зв'язком із найкращою у своєму класі цінністю.

Останнє покоління в лінійці CP забезпечує найбільш популярні технологічні вдосконалення навіть у пристрої початкового рівня.

Нова сучасна мова дизайну поєднує в собі елегантний стиль з якісними матеріалами та стійкою стратегією портфоліо.

Настільний телефон Atos Unify OpenScape CP710

CP710 – це найкращий у своєму класі пристрій, створений для складних мобільних та гібридних командних сценаріїв.

Розроблений для складних вимог цей пристрій ідеально підходить для завантажених багатоканальних робочих середовищ.

 

 

Ключовий модуль Atos Unify KM710

 

 

Настільний телефон Atos Unify OpenScape CP700X

Елегантне металеве оздоблення доповнює функціональну взаємодію, підключення до WIFI, великий дисплей та високоякісний звук цього багатофункціонального пристрою.

Настольный телефон Atos Unify OpenScape CP700

Професійний комунікаційний пристрій з розширеними можливостями взаємодії, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, орієнтованим на користувача дизайном та високоякісним звуком, на який ви очікуєте від Atos Unify.

 

Настільний телефон Atos Unify OpenScape CP600/CP600E

Ці потужні пристрої більше ніж телефон. Поряд із HD-аудіо та всіма голосовими можливостями, які ви очікуєте від Unify, CP600 та CP600E відмінно підходять для спільної роботи. Обидві моделі включають інтеграцію розмов по ланцюгу, у той час як CP600 пропонує більш потужні можливості взаємодії, включаючи NFC та Bluetooth 2.1 та 4.1 LE. Обидва пристрої монтуються на стіну та можуть бути розширені за допомогою додаткових ключових модулів.

Настільний телефон OpenScape CP600/CP600E доступний для середовищ HFA* та SIP.

Настільний телефон Atos Unify OpenScape CP410

OpenScape CP410 ідеально підходить для більш вимогливих операцій, особливо при використанні в поєднанні з ключовими модулями, що підтримуються.

Один з найбільш гнучких пристроїв для додатків, де потрібна велика персоналізація та розширена багатоканальна обробка викликів

 

 

Ключовий модуль Atos Unify KM410

 

Настільний телефон Atos Unify OpenScape CP400

Цей пристрій середнього рівня оснащений великим дисплеєм, численними програмованими клавішами і може бути інтегрований у Circuit для відображення активності розмови. CP400 може бути доповнений додатковим ключовим модулем.

Настільний телефон OpenScape CP400 доступний для середовищ HFA* та SIP.

Настільний телефон Atos Unify OpenScape CP400T

Пристрій середнього рівня з великим дисплеєм, численними програмованими клавішами та додатковим ключовим модулем. Відмінно підходить для офісу та командного середовища, де вам потрібна додаткова потужність зв'язку.

Настільний телефон Atos Unify OpenScape CP210

Встановлюючи нові стандарти універсальності – CP210 забезпечує максимальну гнучкість та цінність, а завдяки новим вбудованим можливостям може підтримувати ще ширший спектр варіантів використання та робочих сценаріїв. CP210 оснащений портом розширення USB, що дозволяє використовувати гарнітури, а також забезпечує в майбутньому можливість підключення інших пристроїв, які можуть розширити мобільність пристрою за межами робочого столу.

CP210 оснащений чотирма програмованими кнопками у поєднанні з великим дисплеєм, що усуває необхідність паперового маркування.

Настільний телефон Atos Unify OpenScape CP200 / CP205

Встановлюючи еталон для настільних пристроїв початкового рівня, вони є багатофункціональними, економічними, кінцевими точками з чудовою якістю звуку та додатковим Gbit Ethernet, що ідеально підходить для багатьох користувачів, які потребують підтримки UC/CTI.

Настільний телефон OpenScape CP200/CP205 доступний для середовищ HFA* та SIP.

Настільний телефон Atos Unify OpenScape CP200T

Настільний пристрій початкового рівня, що відмінно підходить для багатьох користувачів. Це багатофункціональний економічний пристрій із чудовою якістю звуку та підтримкою CTI.

Настільний телефон Atos Unify OpenScape CP110

Перший у нашій останній поновлення лінійці CP, CP110 пропонує підключення Gigabit Ethernet, порт для гарнітури, довжину ключа 4096 біт та підтримку кодека OPUS для найкращої якості, незважаючи на умови мережі, що змінюються.

 

Настільний телефон Atos Unify OpenScape CP100

Це ідеальний настільний пристрій для економічних сценаріїв початкового рівня, включаючи встановлення у хмарі, або в тих випадках, коли потрібні лише базові голосові функції.

Настільний телефон OpenScape CP100 доступний для середовищ HFA* та SIP.

Відправити запит

 

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.