Platan

Platan

Platan Sp. z o.o є провідним польським виробником цифрових IP АТС та телекомунікаційних серверів.Platan Spz o.o є провідним польським виробником цифрових IP АТС та телекомунікаційних серверів. Обладнання компанії відповідає найвищим вимогам наших користувачів  - починаючи від маленьких і середніх компаній до великих підприємств, державних та громадських організацій, силових відомств та рятувальних служб. Обладнанням Platan користується уже більше мільйона поляків, а також компанії в Україні, Росії та Прибалтиці.

На ринку України представлені чотири АТС станції з асортименту продукції компанії Platan:  PBX Server Libra,  IP PBX Server Proxima та IP PBX Server Proxima plus.

Кожна третя АТС и кожна друга маленька АТС, подані у Польщі у 2008 році були створені у компанії Platan!Platan Sp. z o.o є провідним польським виробником цифрових IP АТС та телекомунікаційних серверів

Частка Platan на польському ринку АТС у 2008 році по критерію проданих АТС склала 32%*, що забезпечило компанії позицію лідера. 

Platan пропонує такожІнтегровані системи Сповіщення Digitex, які слугують для сповіщення про тривогу, сигналізації та забезпечення радіозв’язку для рятувальних служб.

Системи Platan – це повністю європейська технологія. Власне конструкторське бюро та декілька десятків висококваліфікованих спеціалістів в області телекомунікації, інформатики та електроніки створюють рішення згідно найновіших світових тенденцій та технологій. Всі вироби гнучко пристосовані до потреб користувачів і очікувань ринку.

Фірма користується багатим досвідом компаній-засновників - Digitex та Micronet, які з 1985 року були одними з основоположників польського електронного ринку, пропонуючи рішення з області телекомунікації та радіозв’язку.

Platan – це гарантія виробництва згідно обладнання згідно найновіших світових стандартів.

Сайт виробника: https://www.platan.eu/

*Дані Інституту Електронного Ринку

Якщо Вам цікаво отримати додаткову інформацію щодо продуктів, вироблених компанією Platan, зверніться до нас за консультацією в офіс.

Відправити запит

 

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.