Інтеграція голосових систем з Microsoft Teams: Забезпечення безпеки та ефективності

Інтеграція голосових систем з Microsoft Teams: Забезпечення безпеки та ефективності

У сучасному бізнес-середовищі, де мережеві технології стрімко розвиваються, і уніфіковані комунікації стають стандартом, інтеграція голосових систем з Microsoft Teams стає ключовим аспектом для підвищення ефективності та безпеки корпоративних комунікацій. Використання IP телефонії, хмарних сервісів та інших передових технологій дозволяє компаніям не лише знизити витрати, а й оптимізувати мережевий трафік. 

Однак, разом із перевагами цих технологій, виникають і ризики, пов'язані з кібератаками та зовнішніми загрозами. Для забезпечення безпеки IP телефонії від таких загроз необхідно встановлювати прикордонний контролер сесій (SBC - Session Border Controller). Звичайні файерволи, які використовуються в локальних мережах, часто не забезпечують належного рівня захисту для голосового трафіку і IP телефонії.

Основні функції SBC включають в себе приховання топології мережі, захист від кібератак, маршрутизацію трафіку, перетворення сигнальних протоколів та інші. Ці функції допомагають забезпечити безпеку та ефективність голосових комунікацій у Microsoft Teams.

Інтеграція голосових систем з Microsoft Teams має численні переваги як для бізнесу, так і для ІТ-служб та кінцевих користувачів

Наша компанія має значний досвід у впровадженні рішень таких як (OpenScape SBC), (Ribbon SBC) та (Audiocodes SBC). За допомогою цих SBC ми успішно забезпечили безпеку та ефективність IP телефонії для різних клієнтів у різних галузях.

Наша компанiя готова надати консультації та допомогти вам обрати оптимальне рішення для вашої компанії з урахуванням вашої інфраструктури та бізнес-потреб. Ми з радістю допоможемо вам забезпечити безпеку та ефективність ваших корпоративних комунікацій.

Отправить запрос

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.